Zbiornik Bezodpływowy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników bezodpływowych o pojemności 10 m³ oraz o innych pojemnościach (mniejszych i większych).

Oferowany przez nas zbiornik bezodpływowy wykonany jest z wysokojakościowych materiałów. Zastosowanie  technologii wodoszczelności betonu, a także części składowych tylko najwyższej klasy pozwoliły nam stworzyć idealne szambo szczelne przeznaczone do gromadzenia ścieków.

Zbiornik bezodpływowy jaki znajdą Państwo w naszym sklepie posiada przede wszystkim trzy zalety, wyróżniające go na tle produktów oferowanych przez inne przedsiębiorstwa. Po pierwsze jest on niezwykle trwały. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w urządzeniach o takim zastosowaniu. Materiały jakich użyliśmy do jego produkcji są w pełni odporne na działanie szkodliwych czynników występujących pod ziemią, a co za tym idzie sprawiają, że nasz produkt jest wytrzymały.   Po drugie zbiornik bezodpływowy o pojemności 10 m³ oraz innych pojemnościach dzięki swojej konstrukcji są stuprocentowo szczelne. Cecha ta jest ważna szczególnie dla tych, którzy umieszczają go w pobliżu ujść wodnych.

Produkt ten przeznaczony jest do czasowego zbierania nie tylko ścieków, ale również deszczówki i innych substancji ciekłych. Świetnie sprawdzi się zarówno w gospodarstwach domowych jak i firmach produkcyjnych, gospodarstwach rolniczych, domkach jednorodzinnych, a także domkach letniskowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam w pełni poznać oczekiwania Klientów. Od teraz ścieki, deszczówka czy też gnojówka nie będą spędzać Państwu snu z powiek. Dodatkowo oferujemy montaż oferowanych przez nas produktów.

Postaw na firmę z doświadczeniem. Zaufało nam już wielu.

Jeżeli potrzebują Państwo fachowej rady odnośnie oferowanych przez nas zbiorników bezodpływowych zapraszamy do kontaktu. Wykwalifikowani konsultanci z chęcią rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości, a także udzielą niezbędnych informacji.

 

OFERUJEMY DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB

UDZIELAMY GWARANCJI NA 24 MIESIĄCE NA NASZE WYROBY

 

Kontakt:

519 744 856