Łódzkie

Beton jest obecnie najpopularniejszym budulcem dla zbiorników na nieczystości. Jest tani i wytrzymały. Stworzone na jego bazie szamba, to konstrukcje trwałe i szczelne. Najczęściej oferowane są w formie luźnych betonowych segmentów, które można zespalać w dowolnej konfiguracji już na miejscu inwestycji, Dzięki temu osiągamy znaczne pole manewru w tworzeniu zbiorników idealnie pasujących do lokalnych warunków terenowych.

Produkujemy szamba betonowe już od przeszło 10 lat. Województwo łódzkie jest tradycyjnie obszarem naszej wytężonej aktywności. Zrealizowaliśmy już tutaj wiele projektów, które pozwoliło nam na pozyskanie szerokiego grona zadowolonych klientów. To nasz niezaprzeczalny kapitał, który dopomógł nam w zyskaniu renomy na rynku. Nasze produkty i usługi charakteryzują się szybkością i niezawodnością. Warto więc pochylić się nad naszą ofertą.

Do wytwarzania szamb stosujemy najlepszej jakości beton, którego specyfikacja mieści się w przedziale klasowym B25-B40. Konstrukcje naszych zbiorników poddajemy procesom zbrojenia i hydroizolacji. W pierwszym przypadku stosujemy zbrojenie metalem o dużym zagęszczeniu co pozwala na uzyskaniu przez nasze szamba wyjątkowej trwałości. W przypadku drugim stosujemy plastyfikator dodany bezpośrednio do betonu oraz podwójną, zewnętrzną warstwę izolbetu

Wytwarzamy szamba betonowe, które posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Województwo łódzkie to obszar, na którym je dowozimy i instalujemy. Stosujemy najnowocześniejszy proces technologiczny oparty na pracy wybitnych fachowców, wysoko wykwalifikowanego personelu oraz nowoczesnych maszynach i urządzeniach. Stosujemy wszelkie wymagane procedury i dochowujemy nawet najbardziej wygórowanych standardów.

Warto skorzystać z naszej oferty. Proponujemy kompleksowy zakres usług – od produkcji po dowóz i zainstalowanie pod wskazanym adresem. Oferujemy konkurencyjne ceny. Działamy szybko i precyzyjnie. Jesteśmy solidnym partnerem w realizacji inwestycji budowlanych.

 

Kontakt:

519 744 856