Szamba Betonowe Katowice

Realizujesz dużą inwestycję budowlaną w Katowicach? Z pewnością poszukujesz w związku z tym odpowiedniego producenta i dostawcy szamb betonowych. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci nasze usługi. W branży tej działamy już od przeszło 10 lat. Stoi za nami bogate doświadczenie i rzesze zadowolonych klientów. Oferujemy produkty solidne, trwałe i przede wszystkim bardzo szczelne. Zdobyliśmy uznanie na rynku dzięki mozolnej pracy, dbałości o standardy oraz otwartości na sugestie klientów. Mamy za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów o różnym stopniu trudności.

Produkujemy, dostarczamy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Katowice. Nasze zbiorniki wytwarzamy z betonu najlepszej jakości w klasie od B25 do B40. Budulec ten dodatkowo zbroimy metalem o dużym zagęszczeniu. Dzięki temu zabiegowi nasze szamba uzyskują wyjątkową trwałość. W procesie technologicznym wdrażamy również hydroizolację – poprzez dodanie do betonu plastyfikatora oraz zastosowanie podwójnej warstwy izolbetu na zewnątrz konstrukcji. Te procesy z kolei pozwalają na uzyskanie przez nasze szamba perfekcyjnej szczelności.

Stosujemy najnowocześniejszy proces technologiczny, nad którym stale czuwa grono wybitnych ekspertów. Błędy i anomalie są na bieżąco eliminowane, tak aby nie mogły zaszkodzić finalnemu efektowi produkcji. Wysoko wykwalifikowana kadra pracuje na najnowocześniejszych urządzeniach. Zachowujemy wszelkie wymagane standardy a także stosujemy konieczne procedury. Nasze produkty posiadają potrzebne atesty i certyfikaty, które honorowane są przez instytucje zajmujące się nadzorem. Dlatego też masz pewność, że Twoja instalacja kanalizacyjna z sukcesem przejdzie procedurę odbioru.

Produkowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i instalujemy na terenie miasta Katowice, to produkty solidne, wytrzymała i do perfekcji szczelne. Warto skorzystać z naszej oferty. Działamy szybko i precyzyjnie. Stale podnosimy poziom obsługi klienta i jakość oferowanych produktów. Przedstaw nam swoje potrzeby a my odpowiednio zwieńczymy Twoją instalację kanalizacyjną.

 

Kontakt:

519 744 856