Szamba Betonowe Rzeszów

Potrzebujesz solidnego, trwałego i ponadprzeciętnie szczelnego zbiornika na nieczystości? Bez wątpienia najlepszym wyborem będzie szambo betonowe. Beton jako budulec do tego typu konstrukcji nadaje się wręcz idealnie – jest wytrzymały i stosunkowo tani. Najczęściej oferowany jest w postaci odrębnych segmentów, które można dowolnie ze sobą zespalać -zarówno w pionie jak i w poziomie. Dlatego też w tym akurat aspekcie kryją się nieograniczone możliwości dowolnej konfiguracji konstrukcji szamba.

Wytwarzamy, dowozimy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Rzeszów. Czym charakteryzują się oferowane przez nas zbiorniki? To przede wszystkim szamba wykonane z najlepszej jakości betonu. Jego specyfikacja mieści się w klasie od B25 po B40. Beton ten poddajemy również procesowi metalowego zbrojenia o dużym zagęszczeniu co niewątpliwie radykalnie podnosi wytrzymałość całej konstrukcji. Ważnym etapem w naszej produkcji jest proces hydroizolacji, który przybiera dwie postacie – dodanie do betonu plastyfikatora oraz zastosowanie podwójnej zewnętrznej warstwy izolbetu. Dzięki temu z kolei zabiegowi nasze szamba są wyjątkowo szczelne.

W naszym procesie technologicznym szczególną uwagę przykładamy do stosowania wymaganych procedur oraz do zachowania odpowiednich standardów. Dlatego też nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty, które są niezbędne dla skutecznego zakończenia procesu odbioru instalacji kanalizacyjnej przez instytucję nadzorującą.

Produkujemy i dowozimy szamba betonowe na terenie miasta Rzeszów już od przeszło 10 lat. W tym czasie pozyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów oraz zdobyliśmy bardzo przydatne doświadczenia Dzięki temu stale podnosimy jakość oferowanych produktów i usług. Stale podnosimy kwalifikacje naszego personelu, który bierze aktywny udział w każdym z etapów procesu technologicznego. Współpracujemy z gronem wybitnych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań by dbać o odpowiednią jakość produkcji. Ludzie to nasz największy kapitał.

 

Kontakt:

519 744 856