Płock

Chciałbyś zwieńczyć instalację kanalizacyjną w swoim nowym domu perfekcyjnie szczelnym szambem? Takie możliwości dają tylko zbiorniki, które zostały poddane procesowi hydroizolacji. W naszej ofercie znajdziesz szamba betonowe, w których podstawowy budulec został uzupełniony o plastyfikator. Całość szczelnej konstrukcji dopełnia podwójna zewnętrzna warstwa izolbetu. Brzmi solidnie, nieprawdaż? I takie są właśnie nasze zbiorniki na nieczystości. Poznaj szczegóły naszej oferty – u nas znajdziesz rozwiązanie, którego poszukujesz.

Tworzymy, dostarczamy i montujemy szamba betonowe na terenie miasta Płock i w najbliższej okolicy. Jako budulca dla naszych zbiorników używamy najlepszej jakości betonu i specyfikacji w przedziale B25-B40. Dzięki zastosowaniu metalowego zbrojenia o dużym zagęszczeniu nasze szamba uzyskują ponadprzeciętną trwałość.

Dużą wagę przykładamy do jakości naszego procesu technologicznego. Nowoczesne urządzenia, wysoko wykwalifikowana kadra, wybitni specjaliści i stale ulepszane procedury – tak można w skrócie scharakteryzować naszą produkcję. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w naszej branży. Doskonale wiemy jakie są nowe trendy i w jakim kierunku zmierzają różnego rodzaju innowacje. To pomaga nam w stałym podnoszeniu jakości naszych produktów.

Produkujemy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Płock już od ponad 10 lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w tym czasie jest naszym niezaprzeczalnym atutem. W produkcji stosujemy wszelkie konieczne procedury oraz zachowujemy wymagane standardy. Stąd też oferowane przez nas zbiorniki na nieczystości to produkty posiadające atesty i certyfikaty konieczne do skutecznego zakończenia procedury odbioru instalacji kanalizacyjnej.

Przedstaw nam swoje oczekiwanie względem idealnego zwieńczenia instalacji kanalizacyjnej. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci rozwiązanie perfekcyjne. Nasze zbiorniki można złożyć z osobnych betonowych elementów, co daje duże możliwość w kreowaniu nowej konstrukcji.

 

Kontakt:

519 744 856