Śląskie

Stosowanie najnowocześniejszego z możliwych procesu technologicznego pozwala na wyprodukowanie zbiorników na nieczystości o wyjątkowych właściwościach – niezachwianej trwałości oraz perfekcyjnej szczelności. Tak właśnie postępujemy, dlatego tez oferowane przez nas szamba to produkty na najwyższym poziomie. Zachwycamy również poziomem obsługi klienta, dlatego zdołaliśmy uzyskać sporą renomę na rynku. Warto więc skorzystać z naszych usług i produktów. Warto postawić na firmę rzetelną i sprawdzoną w boju.

Wytwarzamy, dowozimy i instalujemy szamba betonowe. Województwo śląskie to obszar usiany wręcz licznymi szambami, które tutaj instalowaliśmy a życzenie naszych klientów. To zarówno szamba przydomowe jak i większe zbiorniki przy obiektach przemysłowych. Nasze szamba wytwarzamy z najlepszego jakościowo betonu, którego specyfikacja mieści się w skali B25-B40. Beton poddajemy dodatkowemu zbrojeniu metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu. Wykonujemy również hydroizolację – poprzez dodanie do betonu plastyfikatora oraz zastosowanie podwójnej warstwy izolbetu na zewnątrz konstrukcji. Te właśnie zabiegi pozwalają na osiągniecie wysokiej trwałości i idealnej szczelności naszych szamb.

Oferowane przez nas szamba betonowe powstają w procesie technologicznym, w którym dochowujemy wszelkich wymaganych standardów i procedur. Województwo śląskie obszar, na którym nasze szamba wiele razy przechodziły już skutecznie procedury odbioru. Dzieje się tak dlatego iż posiadają one wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Nasze szamba oferujemy w postaci samodzielnych segmentów, które można dowolnie ze sobą zespalać już na miejscu instalacji. Daje nam to wiele możliwości. Możemy bowiem tworzyć zbiorniki na nieczystości idealnie pasujące do lokalnych warunków.

Dlaczego zatem warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim stoi za nami bogate doświadczenie podparte szerokim gronem zadowolonych klientów i wieloma wykonanymi projektami. Jeśli szukasz firmy solidnej o uznanej na rynku renomie to trafiłeś pod właściwy adres. Doskonale wiem jak wyprodukować szambo, które będzie idealnie pasowało do Twojej instalacji kanalizacyjnej.

 

Kontakt:

519 744 856