Świętokrzyskie

Poszukujesz rzetelnego i uznanego na rynku producenta oraz dostawcy szamb betonowych? Skorzystaj z naszej oferty – w branży działamy już od przeszło dekady. Mamy za sobą już wiele udanych inwestycji. Przemawia za nami szerokie grono zadowolonych klientów i spore uznanie wśród konkurencji. Nie boimy się innowacji i stale ulepszamy naszą produkcję. Zamówienie realizujemy szybko i solidnie. Sprawdź nas już dziś.

Produkujemy szamba betonowe o wyjątkowej trwałości i szczelność. Województwo świętokrzyskie jest obszarem naszej wytężonej aktywności. To tutaj aktualnie realizujemy bądź też już zrealizowaliśmy mnóstwo projektów dla naszych klientów. Obsługujemy zarówno małe przydomowe instalacje kanalizacyjne jak i większe przy obiektach przemysłowych.

Do wytwarzania naszych szamb jako budulec stosujemy beton najwyższej klasy. Jego specyfikacja mieści się w przedziale od B25 po B40. Na tym materiale wykonujemy dodatkowe zbrojenie metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu. Wdrażamy również hydroizolację. Zabieg ten przeprowadzamy dwutorowo – poprzez dodanie do betonu plastyfikatora oraz zastosowanie podwójnej warstwy izolbetu na zewnątrz konstrukcji. Dzięki tym procesom nasze zbiorniki uzyskują wyjątkową trwałość oraz idealną szczelność.

Oferujemy szamba betonowe najwyższej jakości. Województwo świętokrzyskie to obszar, na którym je dowozimy i instalujemy – tak właśnie wygląda komplet naszych usług. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego procesu technologicznego i zachowaniu odpowiednich procedur i standardów, nasze zbiorniki posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Dlatego też nasi klienci nie muszą się obawiać o przebieg procedury odbioru instalacji kanalizacyjnej przez instytucje sprawujące nadzór.

Proponowane przez nas szamba składają się w samodzielnych, betonowych segmentów, które można w dowolnych konfiguracjach ze sobą zespalać już na miejscu instalacji. Dlatego też możemy stworzyć zbiorniki, które będą idealnie wpompowane w miejscowe warunki terenowe.

 

Kontakt:

519 744 856