Lubelskie

 

Poszukujesz rzetelnego i cieszącego się uznaniem rynku producenta szamb betonowych? Zależy Ci na jakości zbiorników oraz szybkości realizacji zamówień? Zapoznaj się z nasza ofertą – z pewnością będzie dla Ciebie interesująca. Działamy na rynku już od ponad dekady. Nasza branżę znamy od podszewki. Wiemy jak współpracować zarówno z dużymi inwestorami jak i też z klientami indywidualnymi. Stoi za nami potężny bagaż doświadczeń, które na bieżąco wykorzystujemy dla udoskonalania naszej oferty.

Tworzymy szamba betonowe z najlepszej jakości betonu. Województwo lubelskie to obszar, na którym zrealizowaliśmy już wiele projektów. Nasze zbiorniki to konstrukcje trwałe i szczelne. Do produkcji wykorzystujemy beton o klasie B25-B40. Dodatkowo stosujemy metalowe zbrojenie o dużym zagęszczeniu. Wdrażamy również hydroizolację pod postacią plastyfikatora oraz podwójnej warstwy izolbetu. Swoje zbiorniki oferujemy w postaci samodzielnych betonowym segmentów, które można dowolnie ze sobą zespalać już na miejscu budowy. Daje to szerokie pole manewru w tworzeniu konstrukcji perfekcyjnie pasujących do każdych warunków terenowych.

Korzystamy z najnowocześniejszego procesu technologicznego. Nad jego skutecznym przebiegiem czuwa grono wybitnych fachowców. Opieramy się na pracy wysoko wykwalifikowanego personelu oraz nowoczesnych urządzeniach. Ludzie to nasz niezaprzeczalnie największy kapitał. Dlatego dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji przez naszą kadrę.

Produkujemy szamba betonowe, które posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Województwo lubelskie to obszar, na który je dowozimy i montujemy. Jeśli więc realizujesz inwestycję w tym rejonie, to nasz oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Warto skorzystać z naszych usług. Działamy szybko i precyzyjnie. Nasze produkty to zbiorniki wykonane solidnie, które będą służyły latami. Korzystając z naszych szamb uzyskujesz pewność bezproblemowego przejścia przez proces odbioru instalacji kanalizacyjnych przez instytucje zajmujące się nadzorem.

 

Kontakt:

519 744 856