Gliwice

Właśnie kończysz budowę domu jednorodzinnego w Gliwicach? Zastosowaną w nim instalację kanalizacyjną chciałbyś zakończyć betonowym szambem? To świetny wybór. Beton jest materiałem w miarę tanim i bardzo wytrzymałym. W tym miejscu chcielibyśmy Ci zaoferować nasze usługi. Specjalizujemy się w produkcji szamb opartych na betonie jako budulcu podstawowym. Swoje zbiorniki oferujemy w samodzielnych segmentach, które można zespalać w dowolnych konfiguracjach już na miejscu budowy. Dzięki temu uzyskujemy sporą swobodę instalowania szamb idealnie pasujących do lokalnych warunków.

Produkujemy, dowozimy i montujemy szamba betonowe na terenie miasta Gliwice już od ponad dekady. To długi okres, w trakcie którego stale podnosiliśmy poziom oferowanych przez nas usług i jakość naszych produktów. Dzięki temu udało na m się zyskać szerokie grono zadowolonych klientów oraz niepodważalne uznanie na rynku.

Czym charakteryzują się produkowane przez nas zbiorniki na nieczystości. To przede wszystkim szamba wykonane z wysokogatunkowego betonu o specyfikacji z przedziału B25-B40. Konstrukcje naszych zbiorników dodatkowo wzmacniamy metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu oraz poddajemy je procesowi hydroizolacji dla uzyskania lepszej szczelności.

W procesie technologicznych szczególną uwagę przykładamy do bieżącej eliminacji wszelkich niedociągnięć i błędów, tak aby te nie miały wpływu na finalny efekt produkcji. Możemy to osiągnąć dzięki zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanego personelu oraz współpracy z wybitnymi fachowcami.

Produkowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i montujemy na terenie miasta Gliwice, to produkty spełniające nawet najbardziej wygórowane wymogi. Nasze zbiorniki posiadają wszystkie konieczne atesty i certyfikaty, dzięki czemu Twoja instalacja kanalizacyjna z sukcesem przejdzie procedurę odbioru.

Skorzystaj z usług firmy, za którą przemawia wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacji zbiorników na nieczystości. Wiemy jak odpowiednio zwieńczyć Twoją instalację kanalizacyjną.

 

Kontakt:

519 744 856