Szambo

Nasza firma pragnie realizować wszystkie potrzeby klientów oraz obecnego rynku. Polecamy szambo w dobrych cenach oraz w różnych rozmiarach. W naszym asortymencie znajduje się między innymi szambo przelewowe (dwukomorowe). Głównym atutem tego rodzaju szamba jest to że ścieki gęste oddzielają się od wody.

Z roku na rok szambo przelewowe (dwukomorowe) jest bardzo chętnie kupowane przez klientów. Żyjemy coraz bardziej świadomie. Cenimy przede wszystkim wygodę użytkowania, ale również pragniemy dbać o środowisko. Zwracamy uwagę na ekologiczne rozwiązania.

Nasza firma poleca zbiorniki na szambo których ceny są atrakcyjne. Służymy poradą w wyborze odpowiedniego rodzaju. Chętnie udzielamy niezbędnej pomocy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Biorąc pod uwagę jego potrzeby, wymagania oraz możliwości finansowe wybieramy odpowiedni model szamba. Każdy rodzaj szamba znajdującego się w naszej ofercie dokładnie i szczegółowo przedstawiamy. Pragniemy, aby klient mógł dobrze wybrać odpowiedni produkt i poznał dobrze towar, który kupuje. Dobry kontakt z klientem jest dla nas najważniejszy.

Nasz zespół to ludzie z dużą wiedzą oraz pozytywnym podejściem do klientów.  Pragniesz zdobyć więcej informacji na temat najlepszych rozwiązań? Spytaj. Bardzo chętnie udzielamy konsultacji i porad.

szmbo

OFERUJEMY DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB

UDZIELAMY GWARANCJI NA 24 MIESIĄCE NA NASZE WYROBY

 

Kontakt:

519 744 856