Wielkopolskie

Właśnie kończysz swoją pierwszą inwestycję budowlaną? W projektach, z których korzystasz przewidziano szambo betonowe jako zwieńczenie instalacji kanalizacyjnej? Jesteśmy uznanym na rynku producentem tego typu rozwiązań. Działamy w branży już od przeszło 10 lat. Stoi za nami spore doświadczenie poparte szerokim gronem zadowolonych klientów. Swoją markę budowaliśmy solidnie i z dbałością o detale, czyli tak jak wytwarzamy oferowane przez nas szamba. Warto pochylić się nad naszą ofertą. Jeśli poszukujesz solidnego producenta zbiorników na nieczystości wykonanych z betonu, to oferta nasza skierowana jest właśnie do Ciebie. Przedstaw nam swoje oczekiwania – z pewnością będziemy w stanie zaoferować Ci optymalne rozwiązanie dla Twojej instalacji kanalizacyjnej.

Produkujemy szamba betonowe z najlepszej jakości betonu. Województwo wielkopolskie to teren, na którym wykonaliśmy już wiele obiektów tego typu. Beton jaki stosujemy mieści się w przedziale klasowym od B25 po B40. To najlepszy budulec dla konstrukcji tego typu. Dzięki zastosowaniu dodatkowego zbrojenie metalem o dużym zagęszczeniu nasze zbiorniki znacznie zyskują na trwałości. Niezwykle istotna jest również hydroizolacja, którą stosujemy już standardowo. Plastyfikator i izolbet to czynniki znacznie polepszające szczelność naszych szamb.

Stosujemy najnowocześniejszy proces technologiczny. Wykorzystujemy w nim najlepszej klasy sprzęt, który obsługiwany jest przez odpowiednio wykształcony personel. Nad całością produkcji czuwają fachowcy z górnej półki. To oni wyłapują wszelkie pojawiające się anomalie i doprowadzają do ich eliminacji. Dzięki zastosowaniu koniecznych procedur i zachowaniu odpowiednich standardów produkcji, nasze zbiorniki posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty.

Oferowane przez nas szamba betonowe to jakość na najwyższym poziomie. Województwo wielkopolskie to teren, na którym je dowozimy i wykonujemy instalację. Jeśli więc Twoja inwestycja znajduje się w tym rejonie kraju, to nasz oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

 

Kontakt:

519 744 856