UWAGA

Zapytaj naszego konsultanta w jaki sposób zaoszczędzić na opróżnianiu szamba około 2000zł rocznie.

Uzyskaj dofinansowanie do zbiornika na deszczówkę – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Szamba Betonowe Szczecin

Produkcja, transport, montaż  szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę to nasz główny profil działalności. Produkujemy szamba i zbiorniki na deszczówkę wykorzystując do produkcji certyfikowany beton. Jednocześnie dokładamy starań, aby nasza technologia produkcji zapewniała jak największą szczelność zbiornika oraz pozwalała na jak najdłuższe użytkowanie.

szamba betonowe Szczecin

Produkcja zbiorników na szambo oraz na deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę wiąże się z posiadaniem specjalnych atestów oraz certyfikatów. Nasza firma dla każdego zbiornika gwarantuje ATEST PZH, dodatkowo zbiornik objęty jest certyfikatem zgodności dla używanego przez nas betonu oraz aprobatą ITB.

Podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na szczelność zbiorników oraz na to aby służyły one Państwu przez lata. Staramy się, aby każdy oferowany przez nas produkt spełnił Państwa oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo wspominali naszą firmę jako solidnego, rzetelnego i konkretnego partnera w interesach.

Jesteśmy producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży. Pragniemy spełniać oczekiwania rynku oraz klientów. Proponujemy montaż szamb betonowych – solidny i szybki.

Zbiorniki na szambo

Jesteś zainteresowany znalezieniem firmy produkującej i sprzedającej szamba zlokalizowanej w mieście Szczecin i obsługującej okolice? Tworząc portfolio, szambo zostało pomyślane jako końcowy element systemu kanalizacyjnego. Dlatego tak ważne jest, abyś znalazł godnego zaufania producenta, który dostarczy Ci produkty i usługi na najwyższym poziomie. Twoje dotychczasowe wysiłki nie powiodły się, ale nie powinieneś rozpaczać. Mamy duże doświadczenie, aby Ci pomóc. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją szamb betonowych do docelowego odbiorcy na terenie miasta Szczecin. Dzięki skrupulatnej precyzji naszego procesu technologicznego możemy dostarczyć Państwu produkty niezwykle solidne, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur. Nad każdym etapem procesu produkcyjnego czuwa zespół dedykowanych ekspertów w swoich dziedzinach.

Do produkcji szamb używamy najtrwalszego betonu, który jest zbrojony metalowymi prętami o dużej gęstości. W rezultacie otrzymujesz bardzo długi i wytrzymały zbiornik. Jednak wykorzystanie hydroizolacji doprowadziło do powstania zbiorników, które są również wyjątkowo szczelne. Produkowane przez nas i dostarczane do miasta Szczecin szamba betonowe posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty. Ma to kluczowe znaczenie dla ostatecznego sukcesu Twojej inwestycji. Dzięki temu będziesz miał możliwość kontroli nadzoru budowlanego i nie będzie on miał żadnych uzasadnionych podstaw do sprzeciwu przy odbiorze Twojej inwestycji budowlanej. Nasza firma istnieje na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie udało nam się pozyskać dużą liczbę zadowolonych klientów.

Dzięki stałemu podnoszeniu jakości naszych usług, obsługi klienta oraz oferowanych produktów, jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą szamb betonowych na lokalnym rynku. Oferujemy profesjonalizm na najwyższym poziomie. Możemy pochwalić się kadrą wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań by tworzyć produkty o najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby. Doskonale wiemy jak Ci pomóc. Dobierzemy odpowiedni zbiornik na nieczystości dla Twojej inwestycji.

Bardzo Szybkie Terminy Realizacji Zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 

Szamba Szczecin

OFERUJEMY BARDZO SZYBKI DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU

ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB dzięki czemu unikną Państwo problemów z odbiorem budowy.

 

UDZIELAMY GWARANCJI NA  NASZE WYROBY

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Nie wiesz jaki model szamba lub zbiornika na deszczówkę wybrać? Szukasz fachowej porady? Zadzwoń do nas. Nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące zakupu odpowiedniego modelu szamba. Każdemu klientowi pomagamy w wyborze taniego szamba betonowego dostosowanego do charakteru przestrzeni w jakiej będzie się ono znajdowało oraz do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Podczas każdej konsultacji oferujemy fachową wycenę szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę. Zapewniamy bezpieczny transport oraz montaż szamba betonowego pod wskazany przez klienta adresem.

szamba betonowe Szczecin

 

Chcemy być producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę który wzbudza zaufanie. Łączymy solidne wykonanie, z szybkim fachowym montażem zakupionych przez klienta szamb betonowych. Polecamy przede wszystkim szambo betonowe 10m3 – solidne i funkcjonalne.

Podczas produkcji oraz montażu dbamy o szczegóły. Każde szambo i zbiornik na deszczówkę jest produkowane aby było szczelne i nie sprawiało problemów w użytkowaniu. Chcemy, aby do klienta trafiał dobry i naprawdę sprawdzony produkt.

Firma BUDBEX specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnych szamb betonowych. Tworzymy żelbetonowe zbiorniki przeznaczone na ścieki, deszczówkę i gnojówkę.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty szamb betonowych oraz do korzystania z naszych usług. Nieustannie poszerzamy katalog naszych produktów wsłuchując się w oczekiwania odbiorców.

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

BudBex – tanie szamba betonowe