Częstochowa

 

Zastanawiasz się nad wyborem szamba wykonanego z betonu a tym stworzonym z PCV? Od razu podpowiadamy Ci, że najkorzystniejsza jest opcja pierwsza. Zbiorniki na nieczystości wyprodukowane z betonu są tańsze i dużo lepsze jakościowo. To ostatnimi czasy najbardziej popularny budulec dla zbiorników wykorzystywanych dla przechowywania ścieków, gnojówki gnojowicy czy też deszczówki. Szamba tego typu najczęściej dostępne są w mobilnych segmentach, które można dowolnie zespalać w różnych konfiguracjach. Dzięki temu może złożyć zbiornik idealnie pasujący do Twoich warunków. Jeśli poszukujesz rzetelnego producenta i dostawcy takich właśnie zbiorników, który oferuje swoje usługi w Częstochowie i najbliżej okolicy, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Wytwarzamy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Częstochowa już od przeszło dekady. To pozwoliło nam zdobyć spore doświadczenie, które wykorzystujemy zarówno w fazie produkcji jak i obsługi klienta.

Jaki beton stosujemy w procesie wytwórczym? Przede wszystkim – najlepszy jakościowo. Jego specyfikacji mieści się w przedziale klasowym od B25 po B40. Beton podlega procesowi zbrojenia metalowymi prętami, które to wykonujemy w odpowiednim zagęszczeniu. Dzięki temu nasze zbiorniki osiągają niebywałą wręcz trwałość. Dzięki natomiast zastosowaniu hydroizolacji są również do perfekcji szczelne.

Warto również wspomnieć o naszym procesie technologicznym. Opieramy się na bazie najnowocześniejszych maszyn i urządzeń, które obsługiwane są przez wykwalifikowaną kadrę. Dodatkowo nad prawidłowym przebiegiem produkcji czuwa szacowne grono wybitnych ekspertów, którzy na bieżąco eliminują wszelkie pojawiające się anomalie i niepożądane zakłócenia. Dopomaga nam to w zachowaniu wszelkich obowiązujących norm i standardów.

Stąd też oferowane przez nas szamba betonowe, które montujemy na terenie miasta Częstochowa, posiadają cały zestaw wymaganych certyfikatów i atestów uznawanych przez instytucje, w których gestii leży kontrola i nadzór budowlany.

 

Kontakt:

519 744 856