Poręba

Szamba wykonane z betonu to zbiorniki o wyjątkowej trwałość i szczelność. Są stosunkowo – w porównaniu ze zbiornikami z innych budulców – tanie i dobre jakościowo. Najczęściej oferowane są przez producentów w formie luźnych segmentów, które można na miejscu budowy dowolnie zestawiać. Dlatego też można skomponować odpowiedni zbiornik pasujący do różnorakich warunków terenowych. Szamba tego typu doskonale sprawdzają się w przechowywaniu ścieków, deszczówki, gnojowicy czy też gnojówki. Stanowią idealne zakończenie dla instalacji kanalizacyjnej. Jeśli poszukujesz solidnego i uznanego na rynku producenta szamb betonowych oferującego swoje usługi w Porębie i okolicach, to z pewnością nasza oferta Cię zaciekawi.

Wytwarzamy i montujemy szamba betonowe na terenie miasta Poręba już od przeszło 10 lata. To wystarczający czas by zebrać odpowiednie doświadczeni zarówno w fazie produkcyjnej jak i obsłudze klienta. W procesie technologicznym wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Na całością projektu stale czuwa grono najlepszych ekspertów, którzy dokładają wszelkich starań by zachowane były obowiązujące standardy.

Nasze zbiorniki wykonane są z najlepszej jakości betonu o specyfikacji w przedziale od B25 po B40. W celu nadania konstrukcji szamba trwałości stosujemy stalowe zbrojenia o dużym zagęszczeniu. Szczególna uwagę przykładamy do szczelności naszych zbiorników. W tym celu stosujemy hydroizolację poprzez dodanie do betonu plastyfikatora a także zastosowanie podwójnej zewnętrznej warstwy izolbetu.

Oferowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i montujemy na terenie miasta Poręba, to produkty, które posiadają komplet niezwykle istotnych dokumentów – atest higieniczny, deklarację zgodności, czy też atest klasy betonu. Dzięki temu masz gwarancję bezawaryjnego funkcjonowania szamba betonowego.

Dlaczego warto zainteresować się naszą ofertą? Dlatego, że proponujemy produkty o atrakcyjnej cenie oraz szybki montaż pod wskazanym adresem. Nasze zbiorniki nie wymagają stosowania dodatkowych izolacji termicznych, bez zakłóceń pracują w każdych warunkach klimatycznych.

 

Kontakt:

519 744 856