Podkarpackie

Twoja inwestycja budowlana w województwie podkarpackim zbliża się do końca? Poszukujesz sprawdzonego producenta i dostawcy szamb betonowych? Trafiłeś we właściwe miejsce. Doskonale wiemy jak zaspokoić Twoje inwestycyjne potrzeby w kwestii odpowiedniego zwieńczenia instalacji kanalizacyjnej. Działamy w tej branży już od przeszło 10 lat. Przez ten długi okres stale rozwijaliśmy bazę naszej produkcji, podnosiliśmy poziom obsługi klienta oraz jakość oferowanych produktów. Jesteśmy uznaną marką na rynku.

Tworzymy szamba betonowe z najlepszej jakość betonu. Województwo podkarpackie to obszar, na którym je dostarczamy i instalujemy. Budulec, jaki wykorzystujemy do produkcji szamb to beton w klasie B25-B40. Poddajemy go dodatkowemu zbrojeniu o dużym zagęszczeniu, dzięki czemu nasze zbiorniki uzyskują wysoki stopień trwałości. Wykorzystujemy również hydroizolację poprzez dodanie do betonu plastyfikatora oraz zastosowanie podwójnej warstwy izolbetu na zewnątrz konstrukcji.

Stosujemy najnowocześniejszy proces technologiczny. Dzięki pracy wykwalifikowanego personelu oraz czujności wybitnych ekspertów proces ten może przebiegać bezawaryjnie. Wszelkie pojawiające się anomalie są na bieżąco eliminowane i nie przynoszą zgubnego wpływu na całość produkcji. Stale śledzimy zmiany zachodzące w naszej branży. Dzięki czemu jesteśmy w stanie cyklicznie udoskonalać nasz proces technologiczny.

Produkujemy szamba betonowe z zachowaniem wszelkich standardów oraz z zastosowaniem koniecznych procedur. Województwo podkarpackie to obszar, na którym zrealizowaliśmy już mnóstwo inwestycji tego typu. Nasz zbiorniki posiadają atesty i certyfikaty wymagane przez instytucje powołane do przeprowadzenia odbioru instalacji kanalizacyjnej.

Nasze zbiorniki oferujemy w samodzielnych betonowych segmentach. Na miejscu inwestycji można je ze sobą zespalać w dowolnych konfiguracjach co daje duże pole manewru w tworzeniu szamb idealnie pasujących do lokalnych warunków. Skorzystaj z naszej oferty – wiemy jak stworzyć dla Ciebie szambo perfekcyjne.

 

Kontakt:

519 744 856