Koszalin

Poszukujesz producenta, dostawcy oraz instalatora trwałych i szczelnych szamb betonowych? Trafiłeś pod właściwy adres. Od 10 lat zajmujemy się produkcją tego typu zbiorników. Nasze konstrukcje oparte są na najlepszym gatunkowo betonie w klasie od B25 po B40. W trakcie produkcji wdrażamy dwa niezwykle ważne procesy, które mają znamienny wpływ na jakość oferowanych przez nas zbiorników. To hydroizolacja oraz metalowe zbrojenie. Pierwszy zabieg służy osiągnięciu perfekcyjnej szczelności, drugi zaś pozwala uzyskać ponadprzeciętną trwałość naszych szamb.

Produkujemy, dowozimy i montujemy szamba betonowe na terenie miasta Koszalin. Swoje usługi i produkty oferujemy już od przeszło 10 lat. Tak długi okres aktywności w naszej branży pozwolił nam zebrać sporo doświadczeń, które teraz procentują. Stale udoskonalamy jakość obsługi klienta oraz nasz proces technologiczny. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami jakie zachodzą w naszej branży. Szybko wdrażamy wszelkie nowinki techniczne.

Podstawą produkcji naszych szamb jest wysokogatunkowy beton w klasie od B25 do B40. Dzięki zastosowaniu odpowiednio gęstego zbrojenia metalem konstrukcje naszych zbiorników są bardzo trwałe. Idealną szczelność zaś osiągają dzięki wdrożeniu procesu hydroizolacji.

Wytwarzane przez nas szamba betonowe, dowożone i instalowane na terenie miasta Koszalin to produkty wysokiej jakości. Zostały wyprodukowane przy zachowaniu wszelkich obowiązujących standardów. Dlatego też posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, które są niezbędne dla pozytywnego odbioru instalacji kanalizacyjnej przez instytucję zajmujące się nadzorem.

Nasze szamba to konstrukcje, które mogą być dowolnie dopasowywane do warunków terenowych w miejscu instalacji. Możliwe jest to dlatego, że nasze zbiorniki składamy z gotowych betonowych segmentów, które można zespalać w dowolnej konfiguracji. To idealne zwieńczenie dla Twojej instalacji kanalizacyjnej – szambo wytrzymałe i szczelne, które służyć będzie latami.

 

Kontakt:

519 744 856