Dolnośląskie

Właśnie kończysz montaż instalacji kanalizacyjnej w swoim nowym domu? Chciałbyś ją zakończyć szambem posiadającym wszelkie wymagane atesty i certyfikaty? Skorzystaj z naszej oferty – proponujemy zbiorniki, które zostały wytworzone przy zachowaniu wszelkich koniecznych procedur i standardów. Dzięki temu uzyskujesz pewność, że Twoja instalacja kanalizacyjna skutecznie przejdzie procedurę odbioru przez instytucją zajmującą się nadzorem. To bardzo istotny atut naszej oferty. Skorzystaj z tej możliwości.

Produkujemy, dowozimy i instalujemy szamba betonowe we wskazanym przez klienta miejscu. Województwo dolnośląskie to obszar naszej wzmożonej aktywności. To w tym zakątku Polski zrealizowaliśmy już wiele udanych projektów. To tutaj mamy rzesze zadowolonych klientów. I Ty również możesz dołączyć do tego grona.

Na co możesz liczyć z naszej strony? Przede wszystkim na szamba wykonane solidnie i wysokogatunkowego beton o klasie z przedziału B25-B40. Beton dodatkowo poddajemy zbrojeniu metalowymi prętami o bardzo dużym zagęszczeniu. Nadaje to naszym zbiornikom wyjątkowej trwałości. Natomiast dzięki wdrożeniu hydroizolacji zyskują one idealną szczelność. Dodanie do betony plastyfikatora oraz zastosowanie podwójnej zewnętrznej warstwy izolbetu to dwa główne aspekty tego procesu.

Nasze szamba betonowe powstają w wyniku nowoczesnego procesu technologicznego. Dowozimy i montujemy je na całe województwo dolnośląskie. Nasze zbiorniki pierwotnie składają się z samodzielnych bloków betonowych, które łączymy w dowolne konfiguracje już na miejscu inwestycji. Daje nam to szerokie pole manewru w tworzeniu konstrukcji idealnie pasujących do lokalnych warunków. Stosowany przez nas proces technologiczny oparty jest na nowoczesnych maszynach oraz pracy wykwalifikowanego personelu. Nad skutecznym przebiegiem produkcji, oraz nad wprowadzaniem technicznych innowacji czuwa grono wybitnych specjalistów.

Warto skorzystać z naszej oferty. Proponujemy betonowe zbiorniki na nieczystości wykonane z zachowaniem wszelkich procedur i standardów.

 

Kontakt:

519 744 856