Zbiornik na Gnojowicę

Nasza firma oferuje Państwu trwały i solidny zbiornik na gnojowicę, którego cena jest niewątpliwie adekwatna do jakości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zbiornik na gnojowicę, jaki Państwu proponujemy wykonany jest z trwałych i dobrych materiałów.

Problem gnojówki nie występuje tylko w Polsce. Jest to temat szeroko omawiany na terenie całej Unii Europejskiej. Przestarzałe technologie, a także niska jakość materiałów sprawia, że środowisko naturalne jest zanieczyszczane. Kary za nieprzestrzeganie norm Wspólnoty są niezwykle dotkliwe. Oszczędźmy sobie i swojej rodzinie nieprzyjemności związanych z odpowiednim zbiornikiem na gnojowice.

Oferujemy zbiornik betonowy który może służyć jako zbiornik na gnojowicę dobrej jakości. Materiały, jakich użyliśmy sprawiają, ze produkt jest nie tylko trwały, ale również wytrzymały. Asortyment oferowany przez naszą firmę jest w pełni przystosowany do magazynowania i składowania odchodów płynnych. Co więcej każdy z naszych zbiorników na gnojówkę jest odporny na działanie czynników biologicznych, chemicznych.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do rolników, aczkolwiek nasz produkt może być wykorzystany w dowolnym miejscu do przechowywania i składowania gnojówki.

Nasze produkty nie są przeznaczone na krótki okres użytkowania. Wręcz przeciwnie. Ciesz się solidnym zbiornikiem na gnojowicę przez długie lata.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania o nasz zbiornik na gnojowicę, chcielibyście dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas produktach i ich specyfikacji bądź potrzebujecie porady, skorzystajcie z usług naszych konsultantów. Zadzwońcie do nas, a my odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, udzielimy cennych wskazówek, a także podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

 

OFERUJEMY DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB

UDZIELAMY GWARANCJI NA 24 MIESIĄCE NA NASZE WYROBY

 

Kontakt:

519 744 856