Szamba Betonowe Wrocław

Właśnie kończysz inwestycje budowlaną we Wrocławiu? Czy jej projekt przewiduje szambo betonowe jak zwieńczenie instalacji kanalizacyjnej? Jeśli tak, to z pewnością rozpocząłeś już proces poszukiwania odpowiedniego producenta i dostawcy tego typu zbiorników na nieczystości. W tym miejscu polecamy Ci usługi i produkty naszej firmy. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci szamba na najwyższym poziomie, które będą idealnie pasowały do Twojej inwestycji.

Wytwarzamy i montujemy szamba betonowe na terenie miasta Wrocław. Stosowany przez nas proces technologiczny oparty jest na najlepszych urządzeniach i najnowocześniejszych procedurach. Wykorzystujemy wiedzę i umiejętności szerokiego grona wybitnych fachowców, którzy stale czuwają nad prawidłowym przebiegiem tegoż procesu. Usterki i niedociągnięcia są na bieżąco eliminowane, także produkt końcowy jest wykonany precyzyjnie i solidnie.

Do wytwarzania naszych szamb stosujemy beton w klasie od B25 po B40, który dodatkowo podlega zbrojeniu metalowymi prętami. Taka procedura pozwala na osiągnięcie niebywałej wręcz trwałości naszym produktów. W celu uzyskania najwyższego poziomu szczelności, nasze szamba poddajemy procesowi hydroizolacji.

Oferowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i instalujemy na terenie miasta Wrocław, to zbiorniki na nieczystości, które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Dzięki temu inspekcja nadzoru budowlanego pozytywnie zaopiniuje Twoją inwestycje i nie będziesz miał problemu z jej odbiorem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych produktów? Stoi za nami wieloletnie doświadczenie – na rynku jesteśmy aktywni już od przeszło dekady. W tym czasie zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Stale podnosimy poziom obsługi klienta, jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje. Nieprzerwanie też udoskonalamy stosowany przez nas proces technologiczny, po to by móc oferować zbiorniki na nieczystość spełniające najnowsze standardy. Skontaktuj się z nami. Z pewnością dobierzemy odpowiednie szambo pod Twoją inwestycję.

 

Kontakt:

519 744 856