Zamość

Potrzebujesz zastosować szambo z betonu jako końcowy odcinek Twojej przydomowej instalacji kanalizacyjnej? Beton to naszym zdaniem najlepszy wybór. Konstrukcje zbiorników wykonanych z tego budulca są bardzo trwałe i charakteryzują się stosunkowo przystępnymi cenami. Warto jednak poświęcić sporo czasu na wybór odpowiedniego dostawcy tego typu szamb. Ważne aby była to firma z dużym doświadczeniem na rynku, działająca szybko i solidnie, oferujące cały pakiet działań od produkcji, przez dowóz, po instalację szamba pod wskazanym adresem.

Produkujemy i dowozimy szamba betonowe na terenie miasta Zamość. Swoje usługi świadczymy już od dekady. Przez ten niewątpliwie długi okres stale udoskonalimy nasz proces technologiczny, stąd też obecnie osiągnął on już wysoki pułap perfekcji. W produkcji bazujemy na sprzęcie nowoczesny, który stale serwisujemy. Niezwykle istotna jest również praca wysoko wykwalifikowanego personelu oraz szerokiego grona wybitnych ekspertów. Stała kontrola nad przebiegiem procesu pozwala na natychmiastowe wychwytywanie wszelkich pojawiających się anomalii, stąd też ich ich negatywny wpływ na całość produkcji jest automatycznie rugowany.

Nasze szamba wytwarzamy z betonu najlepszej jakości o specyfikacji od B25 po B40. Beton dodatkowo poddajemy stalowemu zbrojeniu o dużym zagęszczeniu, stąd też nasze zbiorniki uzyskują wysoki poziom trwałości. Dzięki hydroizolacji są dodatkowo również perfekcyjnie wręcz szczelne. Nasze zbiorniki oferujemy z luźnych segmentach, które na terenie budowy można dowolnie zespalać w różnych położeniach i konfiguracjach. Dzięki temu można zmontować szambo idealnie pasujące do lokalnych warunków terenowych.

Produkowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i montujemy na terenie miasta Zamość to zbiorniki na ścieki posiadające wszelkie wymagane atesty i certyfikaty. Wykonane solidnie z zachowaniem wszelkich standardów, przeznaczone są do długoterminowego użytkowania w każdych niemal warunkach klimatycznych i terenowych.

 

Kontakt:

519 744 856