Bełchatów

Chciałbyś zwieńczyć swoją instalację kanalizacyjną solidnym i szczelnym szambem? Proponujemy Ci wykorzystanie do tego celu zbiornika wykonanego z betonu. To bardzo wytrzymały a jednocześnie stosunkowo tani budulec. Konstrukcje tego typu najczęściej oferowane są w postaci samodzielnych segmentów, które można w dowolnej konfiguracji zespalać już na miejscu instalacji. Dzięki temu uzyskujemy spore pole manewru i możliwość stworzenia szamba idealnie pasującego do każdych warunków terenowych.

Wytwarzamy szamba betonowe i instalujemy je na terenie miasta Bełchatów już od ponad 10 lat. Przez ten tak długi okres nabyliśmy już sporo cennego doświadczenia. Liczne zrealizowane projekty dopomogły nam z zyskaniu sporej renomy oraz rzeszy zadowolonych klientów. Jednakże nie spoczęliśmy na laurach. Przez cały czas naszej działalności stale podnosimy poziom obsługi klienta oraz jakość oferowanych produktów. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany jakie zachodzą w naszej branży. Cyklicznie wdrażamy nowinki technologiczne w naszym procesie wytwórczym. Jesteśmy nowocześni, otwarci na innowacje.

Nasze szamba powstają na bazie najlepszego gatunkowo betonu o specyfikacji B25-B40. Budulec ten dodatkowo zbroimy metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu co nadaje całości konstrukcji niebywałej wręcz trwałości. Ważne miejsce w całości naszego procesu technologicznego zajmuje hydroizolacja. Przebiega ona dwutorowo – zarówno poprzez dodanie do betonu plastyfikatora jak i zastosowanie podwójnej warstwy izolbetu na zewnątrz konstrukcji.

Produkowane przez nas szamba betonowe to produkty wyjątkowo trwałe. Dostarczamy i instalujemy je na terenie miasta Bełchatów. Powstały w wyniki procesu technologicznego, w którym zachowane zostały wszelkie wymagane standardy i procedury. Stąd też nasze zbiorniki posiadają atesty i certyfikaty, które honorowane są przez instytucje zajmujące się nadzorem. Dzięki temu uzyskujesz pewność, że Twoja instalacja kanalizacyjna skutecznie przejdzie procedurę odbioru.

 

Kontakt:

519 744 856