Szamba Betonowe Opole

Potrzebujesz szamba betonowego, które zostało wyprodukowane z zachowaniem wszelkich wymaganych standardów i procedur? Szamba, które posiada konieczne atesty i certyfikaty? Skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy solidnym i rzetelnym producentem, dostawcą oraz instalatorem szamba betonowych. W branży działamy już od 10 lat. Okres ten wykorzystaliśmy dla stałego podnoszenia jakości naszych produktów oraz poziomu oferowanych usług. Dzięki takiemu podejściu udało nam się zyskać szerokie grono zadowolonych klientów oraz niezaprzeczalne uznanie na rynku.

Produkujemy a także dostarczamy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Opole. Nasze produkty powstają w wyniku najnowocześniejszego procesu technologicznego. Nad jego bezusterkowym przebiegiem stale czuwa grono wybitnych specjalistów, którzy na bieżąco likwidują wszelkie pojawiające się usterki. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, który pracuje na najnowocześniejszych urządzeniach.

Nasz szamba powstają na bazie wysokogatunkowego betonu o klasie z przedziału B25-B40. Budulec ten jest dodatkowo zbrojony metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu. Dzięki wdrożeniu takiej procedury konstrukcje naszych zbiorników uzyskują niebywałą wręcz trwałość. Stosujemy również hydroizolację dla nadania naszym szambom perfekcyjnej szczelności – zarówno poprzez dodanie do betonu plastyfikatora jak i zastosowania podwójnej, zewnętrznej warstwy izolbetu.

Wytwarzamy szamba betonowe najwyższej jakości. Dowozimy je i instalujemy na terenie miasta Opole. Nasz zbiorniki to produkty najwyższej jakości. Oferujemy je w postaci samodzielnych segmentów, które można dowolnie ze sobą zespalać, zarówno w pionie jak i w poziomie. Daje to duże pole manewru i dowolnej konfiguracji konstrukcji szamba.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przemawia za nami bogate doświadczenie i szerokie grono klientów. Zrealizowaliśmy już mnóstwo projektów o różnym rozmachu i stopniu trudności. Działamy bardzo precyzyjnie i ekspresowo.

 

Kontakt:

519 744 856