Zachodniopomorskie

Chciałbyś skorzystać z usług sprawdzone producenta i dostawcy szamba betonowych? Prowadzisz kilka zakrojonych na szeroką skalę inwestycji budowlanych, w których projektach przewidziano szambo betonowe jako zwieńczenie instalacji kanalizacyjnych? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Doskonale wiemy jak zaspokoić Twoje kanalizacyjne potrzeby. Znamy się na tym jak mało kto. W branży działamy już od ponad dekady. O produkcji i instalacji szamb wiemy niemalże wszystko. Dzięki stałemu śledzeniu zachodzących w niej zmian, nowych trendów i wyznaczanych kierunków rozwoju, jesteśmy w stanie na bieżąco wdrażać wszelkie nowe rozwiązania w nasz proces technologiczny.

Produkujemy szamba betonowe z najwyższej półki. Województwo zachodniopomorskie to wręcz nasz bastion – to tutaj zrealizowaliśmy już szerokie spektrum udanych projektów co dopomogło nam z zyskaniu sporej grupy zadowolonych klientów. Z każdym dniem budujemy swoją markę i pozycję na rynku. Otwieramy się na nowe rozwiązania w kwestii produkcji oraz obsługi klienta.

Do wytwarzania naszych szamb wykorzystujemy beton najlepszej jakości. Jego specyfikacja mieści się w przedziale klasowym B25-B40. Dzięki wdrożeniu dodatkowego zbrojenia metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu nasze zbiorniki zyskują na trwałości. Precyzyjną szczelność uzyskują z kolei dzięki wdrożeni procesu hydroizolacji, przy czym w tym wypadku główną role odgrywają izolbet i plastyfikator. Pierwszy jest budulcem dla zewnętrznej warstwy okalającej konstrukcje szamba, drugi zaś jest bezpośrednio dodawany do betonu.

Wytwarzamy szamba betonowe o niezwykle solidnej konstrukcji. Województwo zachodniopomorskie to obszar, na którym je dowozimy i instalujemy. Oferujemy zatem kompleksową usługę związaną z produkcją, dostarczeniem i zamontowaniem szamba w miejscu wskazanym przez klienta. Warto nadmienić, że oferowane przez nas zbiorniki posiadają wszelkie konieczne atesty i certyfikaty, stad też masz pewność pomyślnego przebiegu procedury odbioru Twoich instalacji kanalizacyjnych.

 

Kontakt:

519 744 856