Radomsko

Zamierzasz wyposażyć swoją przydomową instalację kanalizacyjną w betonowe szambo? Z pewnością dokonałeś właściwego wyboru. Beton jest obecnie najpopularniejszym budulcem dla zbiorników wykorzystywanych do przechowywania ścieków. Konstrukcje z niego wykonane są stosunkowo tanie i bardzo wytrzymałe. Szamba tego typu sprawdzają się niemal w każdych warunkach klimatycznych. Jeśli poszukujesz solidnego producenta i dostawcy szamb betonowych, który oferuje swoje usługi na terenie Radomska, to nasza oferta została przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Produkujemy i dowozimy szamba betonowe na teranie miasta Radomsko. Nasz zbiorniki oferujemy w postaci pojedynczych segmentów, które można dowolnie ze sobą zespalać – zarówno w pionie jak i w poziomie. Dzięki temu, już na wskazanym przez Ciebie miejscu, możemy zmontować szambo, które będzie idealnie pasowało do zastanych warunków terenowych. Do produkcji naszych zbiorników wykorzystujemy najlepszej jakości beton w klasie od B25 do B40, który poddajemy stalowemu zbrojeniu o dużym zagęszczeniu. Dzięki temu zabiegowi nasze szamba są to wyjątkowo trwałe konstrukcje. Wykonujemy również hydroizolację poprzez dodanie do betonu plastyfikatora oraz stosując podwójną zewnętrzną warstwę izolbetu.

Oferowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i montujemy na terenie miasta Radomsko, to produkty posiadające wszelkie wymagane atesty i certyfikaty honorowane przez instytucje zajmujące się nadzorem budowlanym.

Na wzmiankę zasługuje również stosowany przez nas proces technologiczny. To mieszanka najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i pracy wysoko wykwalifikowanej kadry. Dochowujemy wszelkich wymaganych w tym względzie standardów. W efekcie uzyskujemy produkty nieskazitelne, wykonane perfekcyjnie, które dają gwarancję bezawaryjnego działania na długie lata.

Skontaktuj się z nami i zdefiniuj nam swoje potrzeby. Z pewnością dobierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie w kwestii zwieńczenia instalacji kanalizacyjnej. Oferujemy usługi i produkty na najwyższym poziomie.

 

Kontakt:

519 744 856