Warmińsko-Mazurskie

Poszukujesz odpowiedniego zbiornika dla zwieńczenia Twojej przydomowej instalacji kanalizacyjnej? Sugerujemy Ci wybór szamba wytworzonego na bazie najlepszej jakości betonu. Budulec ten jest stosunkowo tani i wyjątkowo solidny. Zapewnia również ponadprzeciętną szczelność. Jego wyższość nad PCV już dawno temu została zauważona przez producentów i doceniona przez klientów. Warto więc skorzystać z betonu jako podstawowego budulca dla naszych szamb. Zapoznaj się z naszą oferta – zajmujemy się taką właśnie działalnością.

Wytwarzamy szamba betonowe już od przeszło 10 lat. Województwo warmińsko-mazurskie jest obszarem, na którym zrealizowaliśmy już wiele projektów. Uznanie jakie zdobyliśmy na tym lokalnym rynku to nasz niezaprzeczalny kapitał. Stale podnosimy jakość oferowanych przez nas produktów. Nieustannie rozwijamy się również w aspekcie obsługi klienta. Dzięki uważnemu śledzeniu zmian zachodzących w naszej branży szybko na nie reagujemy, wprowadzając coraz do ciekawsze nowinki do naszego procesu technologicznego. Ten z kolei jest połączeniem najnowocześniejszych procedur, standardów z najwyższych poziomów, pracy wysoko wykwalifikowanego personelu, dozoru wybitnych ekspertów oraz nowoczesnych urządzeń.

Do produkcji naszych szamb używamy betonu najwyższej klasy. Jego specyfikacja to przedział od B25 po B40. Nasze konstrukcje dodatkowo zbroimy metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu co nadaje im wyjątkowej trwałości. Warto również wspomnieć o hydroizolacji, która zajmuje ważne miejsce w naszym procesie wytwórczym. Stosujemy jej dwie postaci – plastyfikator dodany do betony oraz izolbet w formie podwójnej zewnętrznej warstwy.

Oferowane przez nas szamba betonowe posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty. Województwo warmińsko-mazurskie to obszar, na którym je dowozimy i instalujemy. Tak więc można powiedzieć, że oferujemy kompleksową usługę związaną z wdrożeniem szamba do Twojej instalacji kanalizacyjnej. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji – postaw na sprawdzonego producenta szamb betonowych.

 

Kontakt:

519 744 856