Opolskie

Szambo to konstrukcja, która powinna być przede wszystkim solidna i szczelna. Wiąże się to funkcją jaką będzie pełnić. Dlatego też warto skorzystać z usług producentów, którzy gwarantują wykonanie zbiorników z najlepszych materiałów i w wyniku najnowocześniejszego procesu technologicznego. Ważne jest, aby w fazie produkcji stosować określone procedury i zachować konieczne standardy. W tym miejscu oferujemy Ci usługi naszej firmy. Na rynku działamy już od ponad 10 lat. Doskonale wiemy jak zaopatrzyć każdą instalację kanalizacyjną w odpowiedni zbiornik na nieczystości.

Czym się właściwie zajmujemy? Produkujemy, dowozimy i instalujemy szamba betonowe. Województwo opolskie to teren naszej największej ostatnimi czasy aktywności. To tutaj zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm i zaangażowanie w podnoszenie jakości obsługi klienta. W branży cieszymy się uznaniem i szacunkiem. To efekt stałego podnoszenia przez nas poziomu procesu technologicznego. Stale śledzimy wszelkie zmiany w naszej branży i szybko na nie reagujemy. Dlatego też nasz proces technologiczny jest bardzo nowoczesny. Nad poprawnym jego przebiegiem czuwa grono wybitnych ekspertów, którzy na bieżąco wyłuskują pojawiające się anomalie i je likwidują.

W produkcji naszych szamba wykorzystujemy najlepszy gatunkowo beton o specyfikacji B25-B40. Taki budulec wykazuje się najlepszymi możliwymi właściwościami, które idealnie sprawdzają się w tego typu konstrukcjach. Dodatkowo metalowe zbrojenie o dużym zagęszczeniu co nadaje naszym szambom trwałości. Do betonu dodajemy również plastyfikator dla polepszenia szczelności konstrukcji.

Wytwarzamy szamba betonowe z zachowaniem procedur i standardów oczekiwanych w produkcji konstrukcji tego typu. Województwo opolskie to obszar, na którym je dowozimy i instalujemy. Nasze zbiorniki posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty, które są wymagane przez instytucje sprawujące nadzór. Dzięki temu masz pewność, ze Twoja instalacja kanalizacyjna pomyślnie przejdzie procedurę odbioru.

 

Kontakt:

519 744 856