Podlaskie

Myślisz, że o produkcji szamb wiesz już wszystko? Że nic już nie zaskoczy Cię w tym temacie? Najwyraźniej nie znasz jeszcze naszej firmy. Firmy, która przez dekadę swej działalności zdołała wnieść na wyżyny proces technologiczny, udoskonalić go wręcz do maksimum. Działamy na najnowocześniejszym sprzęcie, który obsługiwany jest przez wysoko wykwalifikowany personel. Współpracujemy z gronem wybitnych ekspertów, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami dopieszczają fazę produkcji. Działamy niezwykle precyzyjnie stosując procedury umożliwiające osiągniecie przez nasze produkty wyjątkowej trwałości i idealnej szczelności.

Czym właściwie się zajmujemy? Produkujemy szamba betonowe. Województwo podlaskie to obszar, na którym je dowozimy i instalujemy. Nasze zbiorniki powstają na bazie najlepszego jakościowo betonu, którego specyfikacja mieści się w przedziale B25-B40. Stosujemy metalowe zbrojenie o dużym zagęszczeniu, stąd też nasz budulec zyskuje wyjątkową trwałość. Wykonujemy również hydroizolację naszych konstrukcji w postaci dodania do betonu plastyfikatora oraz zastosowania podwójnej, zewnętrznej warstwy izolbetu. Dzięki tym zabiegom oferowane przez nas zbiorniki na nieczystość to konstrukcje perfekcyjnie szczelne.

W produkcji naszym szamb stosujemy wszystkie wymagane procedury oraz dochowujemy wszystkich koniecznych standardów. Dlatego też posiadają one atesty i certyfikaty honorowane przez instytucje zajmujące się nadzorem. Nasi klienci uzyskują pewność, że ich instalacje kanalizacyjne pozytywnie przejdą procedurę odbioru.

Oferowane przez nas szamba betonowe to produkty najwyższej jakości. Województwo podlaskie to obszar, na którym zainstalowaliśmy już sporo naszych zbiorników. To tutaj możemy się pochwalić sporą grupą zadowolonych klientów oraz uznaniem na lokalnym rynku. Oferujemy kompleksowe usługi związanie ze zbiornikami na nieczystości. Produkujemy, dowozimy i instalujemy nasze samba pod wskazanym przez klienta adresem. Działamy szybko i oferujemy konkurencyjne ceny. Skorzystaj z naszej oferty.

 

Kontakt:

519 744 856