Małopolskie

Zastanawiasz się jak odpowiednio zwieńczyć swoją przydomowa instalację kanalizacyjną? Jako wieloletni producent zbiorników na nieczystości sugerujemy Ci wybór do tego celu szamba betonowego. Beton jest budulcem tanim i bardzo trwałym. Ostatnimi czasy zdecydowanie wyparł PCV z branży produkcji szamb. Dzięki zastosowaniu betonu zbiorniki tego typu można oferować w postaci samodzielnych modułów, które następnie można zespalać w dowolnych konfiguracjach na miejscu inwestycji. Zezwala to na szerokie pole manewru w tworzeniu szamb perfekcyjnie pasujących do zastanych warunków terenowych.

Produkujemy, dostarczamy oraz wdrażamy szamba betonowe już od przeszło 10 lat. Województwo małopolskie to obszar, na którym możemy się pochwalić sporą ilością udanie zrealizowanych projektów. Dzięki temu zyskaliśmy spore grono zadowolonych klientów oraz niepodważalne uznanie na rynku. Nie spoczęliśmy jednak laurach. Stale podnosi poziom naszych usług oraz jakość oferowanych szamb. To dla nas sprawa priorytetowa – nieprzerwanie się rozwijać z korzyścią dla naszych klientów.

Oferowane przez nas szamba to zbiorniki solidne i szczelne. Wpływ na ten stan rzeczy mają dwa procesy, które systematycznie wdrażamy w fazie produkcji. Po pierwsze stosujemy metalowe zbrojenie betonu o dużym zagęszczeniu. Wybieramy beton tylko najlepszej jakości z przedziału klasowego od B25 po B40. Po drugie – wykonujemy dwa zabiegi hydroizolacyjne. Mianowicie dodajemy do betonu plastyfikator a także stosujemy podwójną warstwę izolbetu na zewnątrz konstrukcji.

Wytwarzamy szamba betonowe w wyniki najnowocześniejszego procesu technologicznego. Województwo małopolskie to obszar, na którym je dowozimy oraz instalujemy. Jeśli więc budujesz swój dom w tym właśnie regionie to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jesteśmy grupą złożoną z wykwalifikowanych pracowników obsługujących produkcję oraz wybitnych ekspertów, którzy czuwają nad jej bezzakłóceniowym przebiegiem. Doskonale wiemy jak odpowiednio wyposażyć instalację kanalizacyjną w szambo o solidnej, betonowej konstrukcji.

 

Kontakt:

519 744 856