Kujawsko-Pomorskie

Realizujesz inwestycję budowlaną na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego? Czy w Twoich projektach przewidziane jest szambo betonowe jako finalny obiekt instalacji kanalizacyjnej? Jeśli tak to z pewnością nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. Beton to ostatnimi czasy najpopularniejszy budulec dla zbiorników na nieczystości. Jest tani i wytrzymał. Pozwala na postawienie konstrukcji idealnie szczelnej, która bez zarzutu spełnia swe funkcje przez długi okres. Jeśli poszukujesz rzetelnego i uznanego na rynku producenta tego typu szamb, to trafiłeś pod właściwy adres.

Wytwarzamy, dostarczamy oraz montujemy szamba betonowe. Województwo kujawsko-pomorskie to obszar naszej wzmożonej aktywności. Działamy tutaj już od przeszło 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy już spore doświadczenie zarówno w sferze obsługi klienta jak i również samego procesu produkcyjnego. Stoją za nami rzesze zadowolonych klientów, dla których zrealizowaliśmy już wiele projektów. Stale rozwijamy swój potencjał – na bieżąco śledzimy rozwój naszej branży. Cyklicznie wprowadzamy nowinki technologiczne do naszej produkcji. Nieustająco podnosimy również poziom relacji z klientem – jesteśmy otwarci na sugestie.

Jak można w skrócie scharakteryzować oferowane przez nas produkty? To przede wszystkim zbiorniki na nieczystości wykonane z najlepszego jakościowo betonu. Jego specyfikacja mieści się w przedziale klasowym od B25 do B40. Konstrukcje naszych szamb poddajemy dodatkowemu zbrojeniu metalowymi prętami o dość znacznym zagęszczeniu. Stosujemy również hydroizolację pod postacią zastosowania podwójnej, zewnętrznej warstwy izolbetu oraz poprzez dodanie do betonu plastyfikatora. Dzięki tym wszystkim zabiegom nasze zbiorniki są wyjątkowo trwałe i perfekcyjnie szczelne.

Produkujemy i dowozimy szamba betonowe. Województwo kujawsko-pomorskie to obszar, na którym pozyskaliśmy już sporo klientów. To wynik naszej wyjątkowej dbałości o jakość oferowanych produktów. Posiadają one wszelkie wymagane atesty i certyfikaty honorowane przez instytucje nadzorujące.

 

Kontakt:

519 744 856