Szamba Betonowe Kielce

Poszukujesz odpowiedniego producenta i dostawcy szamba betonowego dla Twojej inwestycji budowlanej, którą realizujesz w Kielcach? Szamba wykonane z tego właśnie materiału, są najpopularniejszą formą wieńczenia instalacji kanalizacyjnych. To stosunkowo tania konstrukcja, szczelna a do tego bardzo trwała. Składa się z samodzielnych segmentów, które można dowolnie łączyć zarówno w pionie i poziomie. Rzetelny producent tego typu zbiorników dostarczy Ci szamba najwyższej jakości.

Produkujemy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Kielce już od przeszło 10 lat. Dzięki nowoczesnemu procesowi technologicznemu i wykorzystaniu najświeższych nowinek technicznych tworzymy nasze produkty zgodnie z wszelkimi obowiązującymi standardami. Całemu przebiegowi procesu bacznie przygląda się wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań by w odpowiednim czasie wychwycić wszelkie pojawiające się usterki i błędy.

W wytwarzaniu naszych szamb stosujemy wysokogatunkowy beton o klasie B25-B40, który podlega zbrojeniu metalem. Tego typu działanie sprawia, że nasze zbiorniki uzyskują ponadprzeciętną trwałość. Natomiast perfekcyjną szczelność osiągają dzięki zastosowaniu hydroizolacji.

Oferowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i montujemy na terenie miasta Kielce, to produkty wytworzone z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm. Posiadając więc atesty i certyfikaty honorowane przez instytucje zajmujące się nadzorem budowlanym. Dlatego też unikniesz przykrych niespodzianek podczas odbioru instalacji kanalizacyjnej w Twojej inwestycji.

Zachęcam Cię do skorzystania z naszej oferty. Na rynku działamy już od dekady – przez ten okres zdobyliśmy już spore grono zadowolonych klientów. Stoi za nami bogate doświadczenie i uznana pozycji w branży. Stale podnosimy jakość obsługi klienta, nieustająco również podnosimy standard oferowanych przez nas produktów. Skontaktuj się z nami – z pewnością znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla zwieńczenia Twojej instalacji kanalizacyjnej.

 

Kontakt:

519 744 856