Szamba

Nasz zespół złożony jest jednak z osób, które mają wieloletnie doświadczenie w branży oraz przede wszystkim odpowiednią wiedzę popartą latami nauki oraz praktyki w zawodzie. Nasza firma kieruje swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz dużych przedsiębiorstw.

Polecamy profesjonalny montaż szamb jednokomorowych oraz dwukomorowych. Obecnie dużą popularnością cieszą się w branży szamba dwukomorowe.

Montaż szamba dwukomorowego odbywa się pod wskazanym przez klienta adresem. Staramy się, aby następował on jak najszybciej od złożonego przez klienta zamówienia. Zakupiony towar dostarczamy pod wskazane miejsce w bezpieczny sposób.

Montaż szamb odbywa się szybko i sprawnie. Zapewniamy nie tylko solidną instalację, ale również fachowe doradztwo i poradę. Doradzamy we wszystkich kwestiach dotyczących zarówno zakupu i wyboru odpowiedniego szamba, jak i jego codziennego użytkowania.

Nasza firma działa wieloetapowo. Zapewniamy sprzedaż, montaż, ale również służymy informacją przy wszystkich problemach związanych z użytkowaniem zakupionego szamba. Dobra i fachowa wiedza daje nam możliwość pomocy przy wszystkich problemach i niejasnościach związanych z użyciem szamba.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie objaśnimy bliżej naszą ofertę oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną.

 

OFERUJEMY DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB

UDZIELAMY GWARANCJI NA 24 MIESIĄCE NA NASZE WYROBY

 

Kontakt:

519 744 856