Mazowieckie

Inwestujesz na terenie województwa mazowieckiego? Z pewnością, na którymś etapie rozwoju swojego biznesu będziesz poszukiwał solidnego procenta i dostawcy szamb betonowych. Zbiorniki z betonu są idealnym zwieńczeniem instalacji kanalizacyjnych. To budulec trwały i zapewniający perfekcyjną szczelność. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że zbiorniki z niego wykonane można oferować w samodzielnych modułach, które można dowolnie ze sobą zespalać na miejscu inwestycji. To niewątpliwie daje szerokie pole manewru w tworzeniu szamb idealnie wkomponowanych w lokalne warunki.

Tworzymy, dowozimy i wstawiamy szamba betonowe już od ponad dekady. Województwo mazowieckie jest obszarem, na którym ostatnimi czasy realizujemy sporo projektów. Mamy tutaj sporą grupę zadowolonych klientów – zarówno indywidualnych jak i znaczących inwestorów budowlanych. Podczas naszej dziesięcioletniej działalności w branży produkcji zbiorników na nieczystości udało nam się zyskać sporą renomę na rynku – zarówno u klientów jak i u konkurencji.

Stale staramy się rozwijać nasze usługi. Dbamy też o cykliczne podnoszenie jakości oferowanych przez nas zbiorników.

Stosujemy najnowocześniejszy proces technologiczny oparty na pracy wysoko wykwalifikowanego personelu, współpracy z grupą wybitnych fachowców oraz działaniu nowoczesnych urządzeń i maszyn. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami, które zachodzą w naszej branży. Dzięki temu potrafimy szybko na nie reagować.

Produkujemy szamba betonowe najwyższej jakości. Województwo mazowieckie to obszar, na którym je dowozimy i montujemy. Nasze zbiorniki wykonujemy z najlepszej klasy betonu, który dodatkowo zbroimy metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu. Dzięki temu konstrukcje naszych szamb są wyjątkowo solidne. Natomiast wdrożenie hydroizolacji pozwala na uzyskanie perfekcyjnej szczelności. Stosujemy wszelkie wymagane procedury i dochowujemy koniecznych standardów. Dlatego też oferowane przez nas zbiorniki posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty uznawane przez instytucje sprawują nadzór nad inwestycjami budowlanymi. Uzyskujesz dzięki temu pewność, że Twoja instalacja kanalizacyjna skutecznie przejdzie procedurę odbioru.

 

Kontakt:

519 744 856