Szamba Betonowe Olsztyn

Beton jako budulec zdominował procesy wytwórcze zbiorników służących do przetrzymywania ścieków, deszczówki, gnojówki czy też gnojowicy. Przede wszystkim dlatego, że jest znacznie tańszy i lepszy jakościowo w porównaniu z innym – dotychczas również popularnym – budulcem jakim jest PCV. Zbiorniki wykonane z betonu są trwałe i szczelne i stanowią idealne zwieńczenie każdej instalacji kanalizacyjnej. Szamba wykonane z betonu oferowane są w samodzielnych segmentach, które można zespalać w dowolnych konfiguracjach. Dzięki temu możemy pod wskazanym przez Ciebie adresem zmontować zbiornik, który będzie perfekcyjnie pasował do warunków Twojej kanalizacji.

Produkujemy i dowozimy szamba betonowe na terenie miasta Olsztyn i w najbliżej okolicy. Jako budulca używamy wysokiej jakości betonu, który klasyfikowany jest w przedziale od B25 do B40. Stosujemy również wysoko zagęszczone zbrojenie metalowymi prętami. Daje to efekt wyjątkowej trwałości konstrukcji naszych zbiorników. Natomiast hydroizolacja pozwala im osiągnąć najwyższy pułap szczelności.

Stosowany przez nas proces technologiczny to połączenie najnowocześniejszych urządzeń i maszyn, pracy wysoko wykwalifikowanego personelu oraz stosowania nowatorskich procedur i rozwiązań. Błędy i anomalie wychwycone w przebiegi produkcji są na bieżąco eliminowane, stąd też finalnie uzyskujemy produkt wykonany perfekcyjnie.

Produkowane przez nas szamba betonowe, które dostarczamy i instalujemy na terenie miasta Olsztyn to zbiorniki na ścieki posiadające pełny kanon certyfikatów i atestów, które są niezbędne dla pozytywnego odbioru instalacji kanalizacyjnej przez instytucje do tego powołane. Dzięki temu masz gwarancję uniknięcie przykrych niespodzianek na tym etapie Twojej inwestycji.

Jeśli więc poszukujesz solidnego i sprawdzonego producenta i dostawcy szamb betonowych w Olsztynie i okolicach to z pewnością nasza oferta Cię zaciekawi. Oferujemy Ci usługi i produkty na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy jak zwieńczyć Twoją instalację kanalizacyjną.

 

Kontakt:

519 744 856