Studnie Wodomierzowe

Polecamy Państwu wysokiej jakości studnie wodomierzowe betonowe.

Wieloletnie doświadczenie  pozwoliło nam stworzyć produkt który może służyć jako studnia wodomierzowa a przy tym zachować atrakcyjną cenę.

Nasze studnie wodomierzowe są świetnym zamiennikiem tradycyjnych studzienek. Materiały, których użyliśmy do ich wykonania są dostosowane nawet do najtrudniejszych warunków panujących pod ziemią. Odporność na korozję oraz agresywne środowisko gruntowe to tylko niektóre zalety naszego produktu, jakim jest studnia wodomierzowa betonowa. Co więcej odpowiednia konstrukcja sprawia, że jest ona wyjątkowo szczelna.

Studnie wodomierzowe betonowa idealnie sprawdzą się nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w przypadku niezabudowanych nieruchomości gruntowych oraz dla dużych obiektów.

W ofercie dostępne są różne rozmiary oraz pojemności, a co za tym idzie Klient bez problemu znajdzie odpowiedni dla siebie model studzienki.

Jeżeli mają Państwo trudności z wyborem odpowiedniego produktu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Państwu fachowych rad, a także podzielą się swoim doświadczeniem.

 

OFERUJEMY DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB

UDZIELAMY GWARANCJI NA 24 MIESIĄCE NA NASZE WYROBY

 

Kontakt:

519 744 856