Rybnik

Właśnie wkroczyłeś w końcowy etap budowy swojego domu? W projekcie przewidziane jest szambo jako zwieńczenie instalacji kanalizacyjnej? Z pewnością zastanawiasz się jaki rodzaj zbiornika wybrać dla swojej przydomowej kanalizacji. W tym miejscu podpowiadam Ci, że najlepszym budulcem dla tego typu zbiorników jest beton. To materiał stosunkowo tani i bardzo trwały. Jeśli szukasz dostawcy tego rodzaju szamb na terenie Rybnika, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Wytwarzamy, dowozimy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Rybnik. Swoje usługi oferujemy już od przeszło 10 lat – przez ten okres zdołaliśmy pozyskać szerokie grono zadowolonych klientów. Stale podnosimy poziom obsługi klienta, twórczo rozwijamy nasz proces technologiczny i stale śledzimy najświeższe nowinki z naszej branży. Nieustannie trzymamy palec na pulsie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci usługi i produkt na najwyższym poziomie.

Czym charakteryzują się nasze szamba? To przede wszystkim zbiorniki trwałe, wykonane z wysokiej jakości betonu w klasie od B25 po B40, który dodatkowo poddajemy stalowemu zbrojeniu o dużej gęstości. Dzięki wdrożeniu hydroizolacji nasze zbiorniki uzyskują perfekcyjną szczelność

Nasz proces technologiczny to od początku do końca przemyślana strategia, oparta na najnowocześniejszej bazie technicznej oraz pracy wyspecjalizowanego personelu. Wszelkie anomalie są na bieżąco wyłapywane i eliminowane i nie mają absolutnie żadnego wpływu jak końcowy efekt naszej produkcji.

Wytwarzanie przez nas szamba betonowe, które dowozimy i instalujemy na terenie miasta Rybnik to zbiorniki posiadające atesty i certyfikaty, a więc produkty wysokiej klasy, przystosowane do wykonywania swych funkcji w każdych warunkach klimatycznych i terenowych.

Zdefiniuj nam swoje potrzeby a my dołożymy wszelkich starań aby odpowiednio zwieńczyć Twoją przydomową instalację kanalizacyjną. Działamy szybko i precyzyjnie. Oferujemy usługi i produkty na najwyższym poziomie.

 

Kontakt:

519 744 856