Pojemniki na Deszczówkę

Nasza firma oferuje Państwu pojemniki na deszczówkę, w których cena jest adekwatna, do jakości.

Produkty, jakie znajdują się w naszej ofercie są w pełni przystosowane do funkcjonowania zarówno w gospodarstwach domowych, rolniczych, domkach jednorodzinnych, małych i dużych firmach. Niezależnie od miejsca wyśmienicie spełnią one swoją rolę.

Nasze pojemniki na deszczówkę wykonane są z betonu zbrojonego stalą, co za tym idzie są wytrzymałe i wysoce funkcjonalne. Produkty te przeznaczone są do przechwytywania wody deszczowej, spływającej rurą spustową – rynną.

Pojemniki na deszczówkę, jakie posiadamy posiadają różne wymiary i pojemności.  Każdy z kupujących znajdzie  coś odpowiedniego dla siebie.

Oferowane przez nas pojemniki to nie tylko dobra jakość oraz wytrzymałość. To również pełen komfort użytkowania, a także dobra cena. Dobre wykonanie oraz odpowiednia konstrukcja sprawiają, że produkt ten będzie nam służył długie lata.

Jeżeli posiadają Państwo jakieś pytania odnośnie naszych pojemników na deszczówkę prosimy o kontakt. Z chęcią udzielimy Państwu odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania, pomożemy wybrać odpowiedni model, rozwiejemy wątpliwości, a także podzielimy się wiedzą.

 

OFERUJEMY DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB

UDZIELAMY GWARANCJI NA 24 MIESIĄCE NA NASZE WYROBY

 

Kontakt:

519 744 856