Żory

Szambo wykonane z betonu to obecnie naszym zdaniem najlepsze zwieńczenie dla każdej przydomowej instalacji kanalizacyjnej. Jego atrakcyjna cena i niebywała trwałość to bardzo istotne zalety. Konstrukcje zbiorników wykonanych z tego właśnie budulca służą długoterminowo w każdych warunkach klimatycznych i terenowych. Jeśli poszukujesz sprawdzonego producenta i dostawcy zbiorników betonowych na ścieki to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Produkujemy, dowozimy i instalujemy szamba betonowe na terenie miasta Żory już od ponad 10 lat. Przez ten okres zrealizowaliśmy już wiele projektów o różnorodnych stopniu trudności. Zdołaliśmy pozyskać szerokie grono zadowolonych klientów. Stale podnosimy poziom jakości obsługi klienta oraz udoskonalamy nasz proces technologiczny. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować Ci zbiorniki na ścieki o wysokim standardzie wykonania.

Do wytwarzania naszych szamb wykorzystujemy najlepszy gatunkowo beton o specyfikacja z przedziału B25-B40, dodatkowo zbrojony metalowymi prętami o dużym zagęszczeniu. Dzięki zastosowaniu hydroizolacji nasze szamba wykazują się perfekcyjną szczelnością. Nasza zbiorniki oferujemy w samodzielnych segmentach, które można dowolnie zespalać w różnych położeniach i konfiguracjach. Daje nam to nieograniczone pole manewru – pozwala zmontować zbiornik idealnie pasujący do lokalnych uwarunkowań terenowych.

Wytwarzane przez nas szamba betonowe, które następnie dowozimy i montujemy na terenie miasta Żory posiadając wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, które są niezbędne do skutecznego przebiegu procesu odbioru całości inwestycji przez nadzór budowlany. Dlatego też uzyskujesz pewność uniknięcia niepożądanych niespodzianek na finalnym etapie inwestycji.

Skorzystaj z naszej oferty. Zdefiniuj nam swoje oczekiwania a my dołożymy wszelkich starań aby odpowiednio dopełnić Twoją przydomową instalację kanalizacyjną. Oferujemy usługi i produkty na najwyższym poziomie. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie.

 

Kontakt:

519 744 856