UWAGA

Zapytaj naszego konsultanta w jaki sposób zaoszczędzić na opróżnianiu szamba około 2000zł rocznie.

Uzyskaj dofinansowanie do zbiornika na deszczówkę – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Szamba Betonowe Toruń

Produkcja, transport, montaż  szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę to nasz główny profil działalności. Produkujemy szamba i zbiorniki na deszczówkę wykorzystując do produkcji certyfikowany beton. Jednocześnie dokładamy starań, aby nasza technologia produkcji zapewniała jak największą szczelność zbiornika oraz pozwalała na jak najdłuższe użytkowanie.

Produkcja zbiorników na szambo oraz na deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę wiąże się z posiadaniem specjalnych atestów oraz certyfikatów. Nasza firma dla każdego zbiornika gwarantuje ATEST PZH, dodatkowo zbiornik objęty jest certyfikatem zgodności dla używanego przez nas betonu oraz aprobatą ITB.

szambo betonowe Toruń

Podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na szczelność zbiorników oraz na to aby służyły one Państwu przez lata. Staramy się, aby każdy oferowany przez nas produkt spełnił Państwa oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo wspominali naszą firmę jako solidnego, rzetelnego i konkretnego partnera w interesach.

Jesteśmy producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży. Pragniemy spełniać oczekiwania rynku oraz klientów. Proponujemy montaż szamb betonowych – solidny i szybki.

Zbiorniki na szambo

Chciałbyś wykorzystać betonowe szambo jako końcowy element domowej kanalizacji? To świetny wybór. Beton stał się ostatnio podstawowym materiałem wykorzystywanym do produkcji zbiorników na ścieki. Jest niedrogi, a jego trwałość jest niepodważalna. Dostępny jest w postaci luźno segmentowanych elementów, które można łączyć w dowolny sposób i konfigurować na miejscu instalacji, co pozwala na stworzenie szamba specjalnie dopasowanego do ukształtowania terenu. Jeśli szukasz solidnego dostawcy betonu na szamba w Toruniu, nasz katalog jest skierowany właśnie do Ciebie.

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i montażem szamba w betonie na terenie miasta Torunia. Swoje usługi świadczymy od ponad dekady. W tym czasie stale udoskonalamy nasz proces technologiczny. Dysponujemy najbardziej zaawansowaną infrastrukturą technologiczną wspieraną przez profesjonalną kadrę. Cały proces jest ściśle monitorowany, co pozwala na ciągłą eliminację wad i pominięć, co zapobiega ich wpływowi na produkt końcowy. Do produkcji naszych szamb używamy wysokiej jakości betonu, w wysokim stopniu zbrojonego stalą. Ta procedura jest korzystna, ponieważ konstrukcje naszych zbiorników są niezwykle trwałe. Dodatkowo wykonujemy profesjonalne hydroizolacje betonu poprzez dodanie do mieszanki plastyfikatora oraz zastosowanie podwójnej powłoki zewnętrznej z izobetonu.

Produkowane przez nas szamba betonowe posiadają atesty i atesty, są dostarczane i montowane na terenie miasta Toruń. Te czołgi istnieją od dziesięcioleci we wszystkich typach klimatu i terenu. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty specjalnej? Na początek, bo mamy zbiorniki, które z powodzeniem przyjmą organizacje nadzoru budowlanego. Dzięki temu unikniesz niewygodnych efektów końcowych swojej inwestycji. Dostarczamy usługi i produkty najwyższej jakości. Przedyskutuj swoje wymagania i potrzeby, a my dobierzemy szambo, które idealnie odpowiada Twojemu systemowi gospodarki odpadami.

Bardzo Szybkie Terminy Realizacji Zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 

Szamba Toruń

OFERUJEMY BARDZO SZYBKI DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU

ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB dzięki czemu unikną Państwo problemów z odbiorem budowy.

 

UDZIELAMY GWARANCJI NA  NASZE WYROBY

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Nie wiesz jaki model szamba lub zbiornika na deszczówkę wybrać? Szukasz fachowej porady? Zadzwoń do nas. Nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące zakupu odpowiedniego modelu szamba. Każdemu klientowi pomagamy w wyborze taniego szamba betonowego dostosowanego do charakteru przestrzeni w jakiej będzie się ono znajdowało oraz do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Podczas każdej konsultacji oferujemy fachową wycenę szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę. Zapewniamy bezpieczny transport oraz montaż szamba betonowego pod wskazany przez klienta adresem.

szamba betonowe Toruń

 

Chcemy być producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę który wzbudza zaufanie. Łączymy solidne wykonanie, z szybkim fachowym montażem zakupionych przez klienta szamb betonowych. Polecamy przede wszystkim szambo betonowe 10m3 – solidne i funkcjonalne.

Podczas produkcji oraz montażu dbamy o szczegóły. Każde szambo i zbiornik na deszczówkę jest produkowane aby było szczelne i nie sprawiało problemów w użytkowaniu. Chcemy, aby do klienta trafiał dobry i naprawdę sprawdzony produkt.

Firma BUDBEX specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnych szamb betonowych. Tworzymy żelbetonowe zbiorniki przeznaczone na ścieki, deszczówkę i gnojówkę.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty szamb betonowych oraz do korzystania z naszych usług. Nieustannie poszerzamy katalog naszych produktów wsłuchując się w oczekiwania odbiorców.

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

BudBex – tanie szamba betonowe

SZAMBA BETONOWE FAQ

Jakie dokładnie szamba oferuje Bud-Bex?

Firma Bud-Bex oferuje szamba betonowe Toruń w wielu różnych rodzajach i pojemnościach. Są to szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe: 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3 i inne na zamówienie. Produkujemy także zbiorniki na deszczówkę i akcesoria.

W jakiej cenie mają Państwo szambo dla miasta Toruń?

Jak nazwa www wskazuje u nas jest tanio! Cena całkowita zależy od głównie od rodzaju i wielkości szamba. Zadzwoń, aby poznać aktualne ceny.

Jakie czynności zawiera zakup szamba?

Szambo betonowe w ofercie to zbiornik wodoszczelny, studzienka betonową, komin inspekcyjny, dokumentacja PZH i ITB, 3 letnia gwarancję oraz umieszczenie zbiornika do gotowego wykopu.

Czy oferują Państwo transport szamba i przygotowanie wykopu?

Transport i wykop to usługi dodatkowo płatne, proszę dopytać o nie konsultanta.

Skąd mam wiedzieć jaka pojemnosć szamba będzie odpowiednia?

Poszukaj informacji w poradnikach internetowych i spytaj osób o podobnym zapotrzebowaniu co Twoje, a dowiesz się jaki zbiornik będzie Ci potrzebny.

Rate this page