Regulamin promocji „Testuj przez 3 miesiące”
  1. Przystąpić do promocji można na wyraźne życzenie podczas składania zamówienia telefonicznego na jeden z naszych zbiorników, w przypadku braku takiej informacji od klienta zamówienie będzie realizowane w normalnym trybie (bez możliwości zwrotu zbiornika ciągu 3 miesięcy).
  2. Nasza firma posiada oddziały w różnych częściach Polski przez co dostawa zamówionego zbiornika często odbywa się w ciągu 5 dni. Jednakże promocje organizuje tylko jeden z oddziałów naszej firmy i przez to czas dostawy może się wahać od 2 do 10 dni.
  3. W promocji uczestniczą województwa – Mazowieckie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Małopolskie, śląskie, Lubelskie, Kujawsko-Pomorskie, część Dolnośląskiego, część Podkarpackiego, część Lubuskiego, część Podlaskiego, część Warmińsko-Mazurskiego i niestety województwa Pomorskie i Zachodniopomorskie są wyłączone z promocji.
  4. Przystąpienie do promocji „Testuje przez 3 miesiące” kosztuje 200zł dodatkowo i w przypadku zwrotu zbiornika ten koszt nie jest zwracany.
  5. W przypadku zwrotu zbiornika nie zwracane są koszty transportu.
  6. Klient rozumie że „gwarancje zwrotu zbiornika w ciągu 3 miesięcy” oraz „poradnik jak zaoszczędzić 1000zł-1500zł na opróżnianiu szamba” dostanie pocztą tradycyjną na podany podczas telefonicznego składania zamówienia adres.
  7. W przypadku zwrotu zbiornika klient musi zapewnić naszej firmie możliwość jego odbioru czyli zbiornik music być odpowiednio odkopany oraz nasza ciężarówka musi mieć dogodny bliski podjazd pod odkopany zbiornik aby go z tego wykopu wyciągnąć.