UWAGA

Zapytaj naszego konsultanta w jaki sposób zaoszczędzić na opróżnianiu szamba około 2000zł rocznie.

Uzyskaj dofinansowanie do zbiornika na deszczówkę – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Szamba Betonowe Rzeszów

Produkcja, transport, montaż  szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę to nasz główny profil działalności. Produkujemy szamba i zbiorniki na deszczówkę wykorzystując do produkcji certyfikowany beton. Jednocześnie dokładamy starań, aby nasza technologia produkcji zapewniała jak największą szczelność zbiornika oraz pozwalała na jak najdłuższe użytkowanie.

szamba betonowe Rzeszów

Produkcja zbiorników na szambo oraz na deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę wiąże się z posiadaniem specjalnych atestów oraz certyfikatów. Nasza firma dla każdego zbiornika gwarantuje ATEST PZH, dodatkowo zbiornik objęty jest certyfikatem zgodności dla używanego przez nas betonu oraz aprobatą ITB.

Podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na szczelność zbiorników oraz na to aby służyły one Państwu przez lata. Staramy się, aby każdy oferowany przez nas produkt spełnił Państwa oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo wspominali naszą firmę jako solidnego, rzetelnego i konkretnego partnera w interesach.

Jesteśmy producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży. Pragniemy spełniać oczekiwania rynku oraz klientów. Proponujemy montaż szamb betonowych – solidny i szybki.

Zbiorniki na szambo

Potrzebujesz solidnego, trwałego i najwyższej jakości pojemnika na ścieki? Bez wątpienia najwłaściwszym wyborem jest szambo betonowe. Beton jest idealny jako materiał budowlany do tego celu, jest trwały i niedrogi. Często jest oferowany jako oddzielne segmenty, które można łączyć w układzie pionowym lub poziomym. W rezultacie ten konkretny aspekt ma nieograniczone możliwości konfiguracji konstrukcji szamba.

Zajmujemy się produkcją, dystrybucją i montażem szamb w betonie na terenie Rzeszowa. Czym charakteryzują się sprzedawane przez nas zbiorniki? Są to przede wszystkim szamba, które budowane są z betonu najwyższej jakości. Cena waha się od B25 do B40. Beton ten poddawany jest również procesowi zbrojenia metalem o dużej gęstości, proces ten ma znaczący wpływ na wytrzymałość całej konstrukcji. Jedną z najważniejszych części naszej produkcji jest proces hydroizolacji, który składa się z dwóch części: dodania plastyfikatora do betonu i nałożenia drugiej zewnętrznej powłoki z izobetonu. Ta obróbka sprawiła, że ​​nasze systemy septyczne są wyjątkowo wydajne.

Podczas procesu technologicznego dokładamy szczególnej staranności w stosowaniu niezbędnych procedur i zachowaniu odpowiednich standardów. Dzięki temu nasze produkty posiadają certyfikaty i atesty, które są niezbędne do pomyślnego zakończenia procesu odbioru kanalizacji przez instytucję nadzorującą. Od ponad 10 lat produkujemy i dostarczamy szamba do szamb na terenie miasta Rzeszowa. W tym okresie zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Zdobyliśmy też wiele przydatnej wiedzy. Dzięki temu stale podnosimy jakość naszych produktów i usług. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, którzy aktywnie uczestniczą na każdym etapie procesu technologicznego. Współpracujemy z grupą wyjątkowych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią jakość produkcji. Ludzie są najcenniejszym zasobem, jaki mamy.

Bardzo Szybkie Terminy Realizacji Zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 

Szamba Rzeszów

OFERUJEMY BARDZO SZYBKI DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU

ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB dzięki czemu unikną Państwo problemów z odbiorem budowy.

 

UDZIELAMY GWARANCJI NA  NASZE WYROBY

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Nie wiesz jaki model szamba lub zbiornika na deszczówkę wybrać? Szukasz fachowej porady? Zadzwoń do nas. Nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące zakupu odpowiedniego modelu szamba. Każdemu klientowi pomagamy w wyborze taniego szamba betonowego dostosowanego do charakteru przestrzeni w jakiej będzie się ono znajdowało oraz do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Podczas każdej konsultacji oferujemy fachową wycenę szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę. Zapewniamy bezpieczny transport oraz montaż szamba betonowego pod wskazany przez klienta adresem.

szamba betonowe Rzeszów

 

Chcemy być producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę który wzbudza zaufanie. Łączymy solidne wykonanie, z szybkim fachowym montażem zakupionych przez klienta szamb betonowych. Polecamy przede wszystkim szambo betonowe 10m3 – solidne i funkcjonalne.

Podczas produkcji oraz montażu dbamy o szczegóły. Każde szambo i zbiornik na deszczówkę jest produkowane aby było szczelne i nie sprawiało problemów w użytkowaniu. Chcemy, aby do klienta trafiał dobry i naprawdę sprawdzony produkt.

Firma BUDBEX specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnych szamb betonowych. Tworzymy żelbetonowe zbiorniki przeznaczone na ścieki, deszczówkę i gnojówkę.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty szamb betonowych oraz do korzystania z naszych usług. Nieustannie poszerzamy katalog naszych produktów wsłuchując się w oczekiwania odbiorców.

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

BudBex – tanie szamba betonowe

SZAMBA BETONOWE FAQ

Jakie dokładnie szamba oferuje Bud-Bex?

Firma Bud-Bex oferuje szamba betonowe Rzeszów w wielu różnych rodzajach i pojemnościach. Są to szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe: 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3 i inne na zamówienie. Produkujemy także zbiorniki na deszczówkę i akcesoria.

W jakiej cenie mają Państwo szambo dla miasta Rzeszów?

Jak nazwa www wskazuje u nas jest tanio! Cena całkowita zależy od głównie od rodzaju i wielkości szamba. Zadzwoń, aby poznać aktualne ceny.

Jakie czynności zawiera zakup szamba?

Szambo betonowe w ofercie to zbiornik wodoszczelny, studzienka betonową, komin inspekcyjny, dokumentacja PZH i ITB, 3 letnia gwarancję oraz umieszczenie zbiornika do gotowego wykopu.

Czy oferują Państwo transport szamba i przygotowanie wykopu?

Transport i wykop to usługi dodatkowo płatne, proszę dopytać o nie konsultanta.

Skąd mam wiedzieć jaka pojemnosć szamba będzie odpowiednia?

Poszukaj informacji w poradnikach internetowych i spytaj osób o podobnym zapotrzebowaniu co Twoje, a dowiesz się jaki zbiornik będzie Ci potrzebny.

5/5 - (3 votes)