UWAGA

Zapytaj naszego konsultanta w jaki sposób zaoszczędzić na opróżnianiu szamba około 2000zł rocznie.

Uzyskaj dofinansowanie do zbiornika na deszczówkę – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Szamba Betonowe Łódź

Produkcja, transport, montaż  szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę to nasz główny profil działalności. Produkujemy szamba i zbiorniki na deszczówkę wykorzystując do produkcji certyfikowany beton. Jednocześnie dokładamy starań, aby nasza technologia produkcji zapewniała jak największą szczelność zbiornika oraz pozwalała na jak najdłuższe użytkowanie.

szamba betonowe Łódź

Produkcja zbiorników na szambo oraz na deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę wiąże się z posiadaniem specjalnych atestów oraz certyfikatów. Nasza firma dla każdego zbiornika gwarantuje ATEST PZH, dodatkowo zbiornik objęty jest certyfikatem zgodności dla używanego przez nas betonu oraz aprobatą ITB.

Podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na szczelność zbiorników oraz na to aby służyły one Państwu przez lata. Staramy się, aby każdy oferowany przez nas produkt spełnił Państwa oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo wspominali naszą firmę jako solidnego, rzetelnego i konkretnego partnera w interesach.

Jesteśmy producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży. Pragniemy spełniać oczekiwania rynku oraz klientów. Proponujemy montaż szamb betonowych – solidny i szybki.

Zbiorniki na szambo

Prowadzisz dużą liczbę projektów budowlanych w Łodzi i okolicach? Oczywiście celem tych inwestycji jest znalezienie renomowanego i sprawdzonego producenta szamb betonowych. Funkcjonalna kanalizacja powinna mieć doskonale wykonany i szczelnie zamknięty pojemnik na ścieki, co zagwarantuje sukces całej inwestycji. W rezultacie korzystne jest ograniczenie wyszukiwania do firm o uznanej reputacji na rynku.

Od ponad dekady na terenie Łodzi produkujemy i montujemy szamba w betonie. W procesie technologicznym wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt i najskuteczniejsze procedury. Zatrudniamy zróżnicowaną grupę wysoko wykwalifikowanych ekspertów, którzy czuwają zarówno nad całym procesem, jak i każdym jego etapem z osobna. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko wykryć błędy i niedociągnięcia oraz szybko je naprawić. Równie ważny jest materiał, z którego zbudowane są nasze pojemniki na odpady. Stosowany przez nas beton jest najwyższej jakości i mieści się w przedziale B25-40. Wzmacniamy go dodatkowymi metalowymi prętami, co zwiększa niesamowitą wytrzymałość naszych czołgów. Dodatkowo stosujemy proces hydroizolacji, aby zapewnić, że nasze szamba mają wysoki stopień szczelności.

Produkowane przez nas szamba betonowe są dostarczane i montowane na terenie miasta Łódź, są to zbiorniki na ścieki posiadające wszelkie niezbędne atesty. Dzięki temu masz pewność, że Twoja inwestycja przyniesie korzyści instytucjom nadzorującym nadzór budowlany. Zapewni to pomyślne zakończenie projektu budowlanego. Jesteśmy firmą szybką i niezawodną. Przedyskutuj swoje wymagania i określ lokalizację swojej inwestycji. Dobierzemy odpowiednie szambo i zamontujemy je pod wskazanym adresem. Z pewnością będziesz zadowolony z naszego zbiornika. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szamba były budowane zgodnie z uznanymi przepisami.

Bardzo Szybkie Terminy Realizacji Zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 

Szamba Łódź

OFERUJEMY BARDZO SZYBKI DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU

ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB dzięki czemu unikną Państwo problemów z odbiorem budowy.

 

UDZIELAMY GWARANCJI NA  NASZE WYROBY

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Nie wiesz jaki model szamba lub zbiornika na deszczówkę wybrać? Szukasz fachowej porady? Zadzwoń do nas. Nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące zakupu odpowiedniego modelu szamba. Każdemu klientowi pomagamy w wyborze taniego szamba betonowego dostosowanego do charakteru przestrzeni w jakiej będzie się ono znajdowało oraz do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Podczas każdej konsultacji oferujemy fachową wycenę szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę. Zapewniamy bezpieczny transport oraz montaż szamba betonowego pod wskazany przez klienta adresem.

szambo betonowe Łódź

 

Chcemy być producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę który wzbudza zaufanie. Łączymy solidne wykonanie, z szybkim fachowym montażem zakupionych przez klienta szamb betonowych. Polecamy przede wszystkim szambo betonowe 10m3 – solidne i funkcjonalne.

Podczas produkcji oraz montażu dbamy o szczegóły. Każde szambo i zbiornik na deszczówkę jest produkowane aby było szczelne i nie sprawiało problemów w użytkowaniu. Chcemy, aby do klienta trafiał dobry i naprawdę sprawdzony produkt.

Firma BUDBEX specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnych szamb betonowych. Tworzymy żelbetonowe zbiorniki przeznaczone na ścieki, deszczówkę i gnojówkę.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty szamb betonowych oraz do korzystania z naszych usług. Nieustannie poszerzamy katalog naszych produktów wsłuchując się w oczekiwania odbiorców.

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

BudBex – tanie szamba betonowe

SZAMBA BETONOWE FAQ

Jakie dokładnie szamba oferuje Bud-Bex?

Firma Bud-Bex oferuje szamba betonowe Łódź w wielu różnych rodzajach i pojemnościach. Są to szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe: 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3 i inne na zamówienie. Produkujemy także zbiorniki na deszczówkę i akcesoria.

W jakiej cenie mają Państwo szambo dla miasta Łódź?

Jak nazwa www wskazuje u nas jest tanio! Cena całkowita zależy od głównie od rodzaju i wielkości szamba. Zadzwoń, aby poznać aktualne ceny.

Jakie czynności zawiera zakup szamba?

Szambo betonowe w ofercie to zbiornik wodoszczelny, studzienka betonową, komin inspekcyjny, dokumentacja PZH i ITB, 3 letnia gwarancję oraz umieszczenie zbiornika do gotowego wykopu.

Czy oferują Państwo transport szamba i przygotowanie wykopu?

Transport i wykop to usługi dodatkowo płatne, proszę dopytać o nie konsultanta.

Skąd mam wiedzieć jaka pojemnosć szamba będzie odpowiednia?

Poszukaj informacji w poradnikach internetowych i spytaj osób o podobnym zapotrzebowaniu co Twoje, a dowiesz się jaki zbiornik będzie Ci potrzebny.

5/5 - (3 votes)