UWAGA

Zapytaj naszego konsultanta w jaki sposób zaoszczędzić na opróżnianiu szamba około 2000zł rocznie.

Uzyskaj dofinansowanie do zbiornika na deszczówkę – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Szamba Betonowe Kielce

Produkcja, transport, montaż  szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę to nasz główny profil działalności. Produkujemy szamba i zbiorniki na deszczówkę wykorzystując do produkcji certyfikowany beton. Jednocześnie dokładamy starań, aby nasza technologia produkcji zapewniała jak największą szczelność zbiornika oraz pozwalała na jak najdłuższe użytkowanie.

szamba betonowe Kielce

Produkcja zbiorników na szambo oraz na deszczówkę, gnojówkę i gnojowicę wiąże się z posiadaniem specjalnych atestów oraz certyfikatów. Nasza firma dla każdego zbiornika gwarantuje ATEST PZH, dodatkowo zbiornik objęty jest certyfikatem zgodności dla używanego przez nas betonu oraz aprobatą ITB.

Podczas produkcji szczególny nacisk kładziemy na szczelność zbiorników oraz na to aby służyły one Państwu przez lata. Staramy się, aby każdy oferowany przez nas produkt spełnił Państwa oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, abyście Państwo wspominali naszą firmę jako solidnego, rzetelnego i konkretnego partnera w interesach.

Jesteśmy producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę z wieloletnim doświadczeniem. Nasi pracownicy mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie w branży. Pragniemy spełniać oczekiwania rynku oraz klientów. Proponujemy montaż szamb betonowych – solidny i szybki.

Zbiorniki na szambo

Chcesz znaleźć idealnego producenta lub dostawcę betonu do szamba dla swojego zaangażowania finansowego w Kielcach? Szamba wykonane z tego materiału to najczęstsza konstrukcja kanalizacji zakończonej bryłą. Jest niedrogi, wytrzymały i bardzo odporny. Składa się z oddzielnych segmentów, które można niezależnie reorganizować w pionie lub poziomie. Renomowana firma produkująca tego typu kontenery zapewni Państwu szamba najwyższej jakości. Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją i montażem szamb w betonie na terenie miasta Kielce. Dzięki aktualnemu procesowi technologicznemu oraz wykorzystaniu najnowszych nowinek technologicznych nasze wyroby wytwarzamy zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Cały proces jest bacznie obserwowany przez wykwalifikowany personel, który dokłada wszelkich starań, aby jak najszybciej wykryć ewentualne błędy lub usterki.

Do produkcji naszych szamb używamy wysokiej jakości betonu klasy B25-B40 zbrojonego metalem. Takie zachowanie powoduje, że nasze zbiorniki mają dłuższą żywotność. I odwrotnie, osiągają absolutną szczelność dzięki zastosowaniu hydroizolacji. Sprzedawane przez nas szamba betonowe, które dostarczamy i montujemy w Kielcach, produkowane są zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami. Dzięki temu instytucje specjalizujące się w nadzorze budowlanym posiadają certyfikaty i atesty wartości. Dzięki temu unikniesz przykrych odkryć podczas odbioru kanalizacji w Twojej inwestycji. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Istniejemy na rynku od 10 lat, w tym czasie zdobyliśmy już duże grono zadowolonych klientów. Posiadamy szeroką wiedzę i ugruntowaną pozycję w branży. Nieustannie podnosimy jakość obsługi naszych klientów, zwiększamy również doskonałość naszych produktów.

Bardzo Szybkie Terminy Realizacji Zamówienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

 

Szamba Kielce

OFERUJEMY BARDZO SZYBKI DOWÓZ I WŁOŻENIE DO WYKOPU

ZBIORNIKA  NA TERENIE CAŁEGO WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ

 

 

Na wszystkie nasze wyroby posiadamy atest PZH i aprobatę ITB dzięki czemu unikną Państwo problemów z odbiorem budowy.

 

UDZIELAMY GWARANCJI NA  NASZE WYROBY

 

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

Nie wiesz jaki model szamba lub zbiornika na deszczówkę wybrać? Szukasz fachowej porady? Zadzwoń do nas. Nasi pracownicy bardzo chętnie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące zakupu odpowiedniego modelu szamba. Każdemu klientowi pomagamy w wyborze taniego szamba betonowego dostosowanego do charakteru przestrzeni w jakiej będzie się ono znajdowało oraz do potrzeb i możliwości finansowych klienta.

Podczas każdej konsultacji oferujemy fachową wycenę szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę. Zapewniamy bezpieczny transport oraz montaż szamba betonowego pod wskazany przez klienta adresem.

szamba betonowe Kielce

 

Chcemy być producentem szamb betonowych i zbiorników na deszczówkę który wzbudza zaufanie. Łączymy solidne wykonanie, z szybkim fachowym montażem zakupionych przez klienta szamb betonowych. Polecamy przede wszystkim szambo betonowe 10m3 – solidne i funkcjonalne.

Podczas produkcji oraz montażu dbamy o szczegóły. Każde szambo i zbiornik na deszczówkę jest produkowane aby było szczelne i nie sprawiało problemów w użytkowaniu. Chcemy, aby do klienta trafiał dobry i naprawdę sprawdzony produkt.

Firma BUDBEX specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży profesjonalnych szamb betonowych. Tworzymy żelbetonowe zbiorniki przeznaczone na ścieki, deszczówkę i gnojówkę.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty szamb betonowych oraz do korzystania z naszych usług. Nieustannie poszerzamy katalog naszych produktów wsłuchując się w oczekiwania odbiorców.

Kontakt:

515 385 445

693 327 448

 

BudBex – tanie szamba betonowe

SZAMBA BETONOWE FAQ

Jakie dokładnie szamba oferuje Bud-Bex?

Firma Bud-Bex oferuje szamba betonowe Kielce w wielu różnych rodzajach i pojemnościach. Są to szamba jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe: 4m3, 6m3, 8m3, 10m3, 12m3 i inne na zamówienie. Produkujemy także zbiorniki na deszczówkę i akcersoia.

W jakiej cenie mają Państwo szambo dla miasta Kielce?

Jak nazwa www wskazuje u nas jest tanio! Cena całkowita zależy od głównie od rodzaju i wielkości szamba. Zadzwoń, aby poznać aktualne ceny.

Jakie czynności zawiera zakup szamba?

Szambo betonowe w ofercie to zbiornik wodoszczelny, studzienka betonową, komin inspekcyjny, dokumentacja PZH i ITB, 3 letnia gwarancję oraz umieszczenie zbiornika do gotowego wykopu.

Czy oferują Państwo transport szamba i przygotowanie wykopu?

Transport i wykop to usługi dodatkowo płatne, proszę dopytać o nie konsultanta.

Skąd mam wiedzieć jaka pojemnosć szamba będzie odpowiednia?

Poszukaj informacji w poradnikach internetowych i spytaj osób o podobnym zapotrzebowaniu co Twoje, a dowiesz się jaki zbiornik będzie Ci potrzebny.

5/5 - (3 votes)