Konin

Zastanawiasz się jaki typ szamba zastosować w swojej przydomowej instalacji kanalizacyjnej? Wydaje się, że najlepszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie zbiorniki wykonany z betonu. Szamba tego typu są atrakcyjne cenowo i lepsze jakościowo od tych chociażby wykonanych PCV. Oferowane są najczęściej w formie luźnych segmentów, które można później w dowolny sposób zespalać, tak aby uzyskać szambo idealnie pasujące do warunków w jakich położona została Twoja instalacja kanalizacyjna. Jeśli poszukujesz uznanego na rynku producenta i dostawcy betonowych zbiorników na nieczystości oferującego swoje usługi w Koninie i okolicach, to z pewnością trafiłeś pod właściwy adres.

Produkujemy i dowozimy szamba betonowe na terenie miasta Konin. Jako budulca dla naszych zbiorników wykorzystujemy najlepszy jakościowo beton o specyfikacji mieszczącej się w przedziale od B25 po B40. W celu nadania naszym szambom trwałości, wykonujemy stalowe zbrojenie całej konstrukcji. Dla uzyskania perfekcyjnej szczelności wykonujemy hydroizolację. Proces ten przebiega dwutorowo – poprzez dodanie do betonu plastyfikatora oraz poprzez zastosowanie podwójnej zewnętrznej warstwy izolbetu.

W procesie technologicznym stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Nasz personel – który stale podnosi swoje kwalifikacje – czuwa nad sprawnym przebiegiem całego procesu. Wychwytuje i eliminuje wszelkie anomalie, które mogłyby mieć zgubny wpływ na produkcję. Zachowujemy wszystkie wymagane przy produkcji szamb betonowych standardy.

Oferowane przez nas szamba betonowe, które dowozimy i instalujemy na terenie miasta Konin, to produkty posiadające pełny kanon wymaganych atestów i certyfikatów – między innymi atest higieniczny czy też atest klasy betonu.

Oferowane przez nas zbiorniki na ścieki, to produkty o wysokiej jakości. Sprawnie działają w każdych warunkach klimatycznych. Są trwałe i szczelne. Stanowią perfekcyjne zakończenie dla przydomowej instalacji kanalizacyjnej. Z pewnością nasze szambo służyć Ci będzie latami.

 

Kontakt:

519 744 856